גידול של 80% במשלוח האקספרס מישראל לחו"ל בתקופה החגים

על פי נתוני TNT אקספרס, 70% מהמתנות שיישלחו מישראל יהיו תיבות התפוזים ופרי ההדר, שעדיין נתפסות כמוצר המזוהה ביותר עם ישראל


13:53 ,03.12.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת השילוח TNT אקספרס ישראל מדווחת על הזמנות של אלפי מתנות שיישלחו השנה לחו"ל בתקופה שבין חג ההודיה וחג המולד.

 

תקופת החגים היוותה מאז ומתמיד את אחד מהשיאים השנתיים בתחום משלוחי האקספרס מישראל לחו"ל. תקופה זו מעודדת מנהלים של חברות ועסקים בישראל, בעלי פעילות עסקית בחו"ל, לחזק את קשריהם העסקיים עם ספקיהם/ לקוחותיהם היהודיים ונציגותיהם בחו"ל.

 

מדובר על גידול של 80% בהיקפי משלוחי האקספרס בקרב חברות ישראליות בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

 

לדברי מנכ"ל TNT אקספרס ישראל אודי כספי, החבילות שנשלחות הינן בעלות "אופי ישראלי" וכוללות תיבות פרי הדר, חבילות ממתקים, יינות תוצרת ישראל וכרטיסי ברכה אישיים:  TNT" אקספרס נערכת כמידי שנה עם צוותים מתוגברים לכמויות הגדולות של משלוחים הצפויים בתקופה זו. פיתחנו מיומנות בטיפול בכמויות ענק של משלוחים לחו"ל, באופן השומר על שלמות התכולה ואיכותה".

 

על פי נתוני TNT אקספרס ישראל, קרוב ל- 70% מהמתנות שישלחו השנה מישראל לחו"ל כמתנות לחג המולד יהיו תיבות התפוזים ופרי ההדר המסורתיות. בחברה מציינים כי בתקופה הזו של השנה, נרשם גידול של כ-25% במספר ההזמנות לתיבות פרי הדר שנתפסות עדיין בעולם כמוצר המזוהה ביותר עם ישראל. לדברי כספי, "היעדים העיקריים הינם אירופה וארצות הברית, אליהם מנותבים למעלה מ-75% מהחבילות".