דואר ישראל בשיתוף פעולה עם עלי אקספרס

ענקית הקניות הסינית יוצאת בשיתוף פעולה עם דואר ישראל לשירות מהיר של הזמנת תחפושות לקראת פורים. הלקוח יוכל לבצע מעקב אחר המשלוח באתר דואר ישראל ולקבל אותו בשירות אקספרס


11:29 ,25.01.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת עלי אקספרס Ali Express)) ענק הסחר המקוון הסיני יוצא בשיתוף פעולה עם דואר ישראל לשירות מהיר של הזמנת תחפושות לקראת פורים. בחודש הקרוב יוצע מגוון רחב של תחפושות לקונים הישראלים עם שירות אקספרס e-packet (מוכר בישראל גם כאקו פוסט), אשר יאפשר לראשונה מעקב אחר ההזמנה מסין ומסירה מהירה של הפריטים תוך 3 ימים מנחיתתם בישראל.

 

במיוחד לטובת הגולש הישראלי בנתה Ali Express עמוד נחיתה ייעודי בעברית עם ממשק ייחודי, אליו ניתן להיכנס מאתר דואר ישראל או מ-300 חנויות נבחרות באתר עלי אקספרס, ולהזמין תחפושות בשירות אקספרס e-packet.

 

בשמת שדה, סמנכ"לית השיווק, השירות והמכירות בדואר ישראל אמרה "עלי אקספרס הוא אתר הסחר המקוון המועדף על הציבור הישראלי לצד ebay, next ואמזון. עד כה מרבית הפריטים שהוזמנו מסין לא היו מנוטרים, כך שלא ניתן היה לעקוב אחריהם ומשך חלוקתם היה בדומה לפריט דואר רגיל. כעת כאשר תוזמן התחפושת, הלקוח יוכל לבצע מעקב אחר המשלוח באתר דואר ישראל ולקבל אותו בשירות אקספרס, זאת בדומה לקבלת פריטים מאתר next הבריטי".

 

שדה ציינה עוד כי "שיתוף הפעולה עם עלי אקספרס יאפשר לבחון האם ניתן יהיה למסור בעתיד פריטים נוספים מהאתר בשירות אקספרס מנוטר, תוך קיצור משמעותי של זמני ההמתנה לפריטים מסין".

 

מסקר שערכה דואר ישראל בנובמבר לקראת חגי הקניות הבינלאומיים, באמצעות "מכון שילוב I2R", נמצא כי 20% מהקונים ברשת מתכוונים להזמין תחפושות לפורים מאתרים בחו"ל.