חברת FedEx העולמית נערכת לטיפול במעל 25 מיליון משלוחים ביום

החברה צופה גידול של 10% בכמות המשלוחים לעומת השיא שנשבר בשנה שעברה של 315 מיליון משלוחים שהחברה שינעה בין בלאק פריידיי לערב חג המולד


10:50 ,21.11.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

בלאק פריידיי, סייבר מאנדיי ותקופת הכריסמס מביאים לשיא בענף השילוח הבינלאומי: חברת FedEx העולמית נערכת לטיפול במעל 25 מיליון משלוחים ביום במהלך תקופת החגים הבינלאומיים.

 

בשנה שעברה חברת FedEx שברה שיא ושנעה 315 מיליון משלוחים בתקופה שבין הבלאק פריידיי לערב חג הכריסמס. השנה החברה צופה גידול נוסף של 10% בכמות המשלוחים לעומת שנה שעברה ובכך תשבור את השיא פעם נוספת. 

 

גם FedEx Express בישראל נערכת להטיס אלפי משלוחים במסגרת השירות המיוחד אותו מציעה לכבוד החגים הקרבים. החברה השיקה קטלוג מתנות ייחודי המאפשר ללקוחות לבחור מתנה מתוצרת הארץ, לצרף ברכה אישית וכך לחזק את הקשר עם קולגות ושותפים עסקיים ברחבי העולם.

 

חברת FedEx Express מציעה שירות מלא ואת הפתרונות הטכנולוגיים למשלוח מהיר ואמין, החל מבחירת המתנה, אריזה מקצועית, הובלת המשלוח לחו"ל, מסירתו ועד קבלת אישור המסירה. 

 

הנהלתFedEx  מסבירה כי גידול כה משמעותי בכמות המשלוחים נובע מהצמיחה המהירה של המסחר האלקטרוני שחלה בשנים האחרונות. מהחברה נמסר עוד כי היא משקיעה רבות במתקני המיון, במטוסים מתקדמים ובטכנולוגיה חדשנית על מנת לאפשר ללקוחותיה ליהנות מתקופת החגים.