גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 24.11.2017
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.513 +0.028
אירו 4.1642 +0.077
ליש"ט 4.6805 +0.064
100 יין 3.1544 -0.149
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

חברת FedEx Express תתרום מיליון דולר לנפגעי "הארווי"

בנוסף לתרומה תעמיד חברת FedEx Express העולמית את שירותי התובלה שלה בשילוח סיוע רפואי ואספקה להתמודדות עם נזקי סופת ההוריקן בארצות הברית
04.09.17 / 13:37
חברת FedEx Express תתרום מיליון דולר לנפגעי "הארווי"
04.09.17
חברת FedEx Express תתרום מיליון דולר לנפגעי "הארווי"
04.09.17
חברת FedEx Express תתרום מיליון דולר לנפגעי "הארווי"

פדקס פועלת בשיתוף עם ארגונים הומניטריים כגון הצלב האדום האמריקאי, "סיוע ישיר", "לב אל לב", "צבא הישע" ו"צוות רוביקון". שיתוף פעולה זה הינו חלק מ-FedEx Cares, היוזמה החברתית העולמית של התאגיד, במסגרתו החברה חוברת לארגונים, קהילות ויחידים ומעמידה לרשותם את המומחיות של התאגיד בתחומי השילוח והלוגיסטיקה.

 

דיויד ג'יי ברונזק, נשיא וסמנכ"ל תפעול פדקס אמר: "לבנו ותפילותינו עם מיליוני האנשים שהושפעו מהסופה חסרת התקדים הזו. פדקס תמשיך לעבוד צמוד לארגונים ההומניטריים, תספק תמיכה ושילוח של אספקה במטרה לסייע לנפגעים הקשים ביותר מנזקי הסופה״.

 

מחברת פדקס נמסר כי לאורך ההיסטוריה היא עבדה עם גופים ממשלתיים ללא מטרות רווח, מסייעת ותומכת בקהילות ומשקים בעתות משבר. בשנה האחרונה פדקס העניקה תרומות בשווי 7 מיליון דולר לתמיכה בארגונים הומניטריים.

 

נציין כי במהלך 2016 פדקס סייעה לארגון "הצלב האדום" במאמציו לתת מענה ל-190 אסונות בקנה מידה גדול  באמצעות שילוב של תרומות כספיות ומשלוחי צדקה.

 

לאחר שהוריקן "מתיו" היכה בהאיטי בשנה שעבר, פדקס חברה אל הארגון ההומניטרי "סיוע ישיר" ויחד מילאו טיסת שכר מלאה באספקה הכוללת: תרופות, ציוד רפואי, ערכות היגיינה ואוהלים שיוכלו לשמש כמתקני בריאות ניידים. פדקס עובדת לצד "סיוע ישיר" משנת 2003, ומסייעת באספקת תרופות וציוד קריטי לקהילות שנפגעו מאסונות.

 

במהלך 2016, פדקס  שיתפה פעולה עם ארגון "לב אל לב" וסייעה בשילוח של מעל 30,000 ערכות היגיינה ואספקה נוספת ל: פליטים בטורקיה, ניצולי הוריקן בהאיטי, ניצולי הצפות במערב וירג'יניה ולואיזיאנה. פדקס תומכת ומשתפת פעולה עם ארגון "לב אל לב" במתן מענה לאסונות מסביב לעולם מ-1995.

 

 

המגזין הדיגיטלי
גליון 912
פייסבוק

×