גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 17.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.678 +0.218
אירו 4.1894 -0.141
ליש"ט 4.7326 +0.32
100 יין 3.3794 -0.112
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

חברת UPS תאפשר להחזיר מוצרים שהוזמנו אונליין

שירות חדש יאפשר לקונים אונליין למסור חזרה מוצרים שהוזמנו כאשר מסירת החבילות תתאפשר בעשרות נקודות פיק-אפ הפרוסות בישראל. רונן כהן: יש לספק ללקוחות את האפשרות להחזיר מוצר במידה ואינו תואם את דרישותיהם
17.07.18 / 10:51
חברת UPS תאפשר להחזיר מוצרים שהוזמנו אונליין
17.07.18
חברת UPS תאפשר להחזיר מוצרים שהוזמנו אונליין

שירות חדש של UPS בישראל יאפשר לקונים אונליין למסור חזרה מוצרים שהוזמנו מאתרי סחר מקוונים אשר הטמיעו את השירות. מסירת החבילות תינתן בעשרות נקודות Pick UP הפרוסות בישראל. לאחר החזרת המוצר, UPS תעביר את המשלוח ליעד המבוקש ותאפשר מעקב אחר סטטוס החזרת המוצר. כמו כן, בנקודות אלו יוכלו לקוחות למסור משלוחים המיועדים ליצוא, ולחסוך את זמן ההמתנה לאיסוף מהשליח. 

 

שירות PickUP מבית UPS בישראל, הינו מערך פתרונות אי-קומרס הכולל איסוף עצמי ממאות נקודות ברחבי הארץ, כגון מכולת שכונתית, מספרה, בית מרקחת ועוד. בנוסף, נקודות האיסוף העצמי כוללות גם את האפשרות לאסוף מלוקרים דיגיטליים מאובטחים בזמינות של 24/7 ופרוסים בתחנות דלק ברחבי הארץ. ברמה הטכנולוגית, מערך PickUP מלווה את הלקוח בהודעות ועדכונים למכשיר הסמארטפון אודות סטטוס המשלוח, ומאפשרים לו בחירה ותקשורת אינטראקטיבית.

 

רונן כהן, סמנכ״ל שיווק ומכירות ב-UPS בישראל, מציין כי: ״זירת הקניות הולכת ומשתנה, אתרי סחר מקוונים בישראל מבינים כי עליהם להתאים את עצמם לסטנדרט הגבוה ביותר ולספק ללקוחות את האפשרות להחזיר מוצר במידה ואינו תואם את דרישותיהם. סקרים מראים כי אפשרות ההחזרה עלולה להוות חסם קנייה ומדובר באפשרות בעלת משמעות גבוהה, בעיקר בתחום ההלבשה וההנעלה, אך גם בתחומים נוספים״.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 926
פייסבוק

×