לראשונה: UPS ערכה ועידה שנתית ללוגיסטיקה

חברת השילוח ערכה ועידה תחת הנושא "לוגיסטיקה הדור הבא" בהשתתפות 800 מוזמנים. ליאור שגיא, מנכ"ל UPS, הציג את המהפך של החברה שעתה מציעה את כלל פתרונות השילוח


00:00 ,12.12.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת השילוח ערכה ועידה תחת הנושא "לוגיסטיקה הדור הבא" בהשתתפות 800 מוזמנים. ליאור שגיא, מנכ"ל UPS, הציג את המהפך של החברה שעתה מציעה את כלל פתרונות השילוח
 
חברת השילוח UPS ערכה בפעם הראשונה ועידה שנתית ללוגיסטיקה בהשתתפות 800 מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי רכש, תפעול ולוגיסטיקה, בהנחייתה של לינוי בר גפן.
 
את הוועידה פתח ליאור שגיא, מנכ"ל UPS בישראל ויו"ר חטיבת הבלדרות הבינלאומית, וקרא לשר האוצר ולשר התקשורת להפסיק לאלתר את האפליה לרעה של ציבור היבואנים אשר מייבאים חבילות שלא דרך הדואר.
 
במסגרת הוועידה אשר נערכה תחת הנושא "לוגיסטיקה הדור הבא" הציג שגיא את המהפך שעוברת החברה בימים אלה, במסגרתו הפכה UPS מחברת בלדרות לחברה המציעה את כלל פתרונות השילוח תחת קורת גג אחת.
 
שגיא ציין כי "ישראל היא בין המדינות הראשונות בעולם בהן מתרחש השינוי, אשר יחזק את שרשרת האספקה על כל היבטיה ויעמיד אפשרויות חדשות בפני הלקוח, במטרה לסייע לו להשיג יתרון תחרותי."
 
במסגרת הוועידה נערך פאנל מקצועי אשר עסק בשאלה הפיכתה של ישראל למרכז ייצור היי-טק עולמי. משתתפי הפאנל, ד"ר אבי שטרום, סמנכ"ל ומנהל חטיבת מוצרים ייחודיים בטאואר-ג'ז, ג'ני כהן דרפלר, מנכ"לית פעילות הייצור השבבי של מיקרון ישראל, חיים קימל, סמנכ"ל תפעול אפלייד מטיריאלס ישראל, ועמוס גבאי, סמנכ"ל שרשרת אספקה ורכש HP GSB, דנו בסוגיות השונות הנוגעות לייצור מקומי, היתרונות העולים מקרבה פיזית בין למקום הפיתוח, והסכימו כי ישראל יכולה להפוך למעצמה בייצור Low Volume, High-Mix.
 
אנשי מפתח נוספים בוועידה כללו בין היתר את פרופ' יוסי שפי,מומחה עולמי בהנדסת מערכות, לוגיסטיקה ותחבורה מאוניברסיטת MIT, קרייג דאונינג, מנהל שרשרת האספקה העולמי של ענקית מוצרי הצריכה ההיגייניים, קימברלי קלארק, עדני סימקין, מנכ"ל חברת הספנות MSC בישראל, וג'ונתן היימר נספח כלכלי בכיר בשגרירות ארה"ב.