מינויים חדשים בחברת FedEx Express בישראל

אוולין כהן מונתה למנהלת בכירה של הפעילות ותהיה אחראית על פעילות FedEx Express ו-TNT בישראל. אודי כספי ימשיך לשמש מנהל פעילות TNT בישראל ואילו מרים צור מונתה למנהלת פעילות FedEx Express בישראל


13:54 ,02.05.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת FedEx Express החלה אתמול, 1 במאי, לפעול באופן עצמאי בישראל וזאת לאחר שהושלמה באופן סופי העסקה למכירת פעילות האקספרס של פליינג קרגו אקספרס לידי FedEx Express העולמית (ר׳ ידיעה שפורסמה אתמול).

 

בעקבות השינויים בוצעו מינויים חדשים בחברת FedEx Express בישראל במסגרתם מונתה אוולין כהן למנהלת בכירה של הפעילות בישראל ותהיה אחראית על פעילות FedEx Express ו-TNT בישראל. אודי כספי ימשיך לשמש מנהל פעילות TNT בישראל ואילו מרים צור מונתה למנהלת פעילות FedEx Express בישראל.

 

מדוברות FedEx Express נמסר כי החברה מתעתדת לחזק את פעילות FedEx Express ו-TNT בשוק הישראלי ולהציע ללקוחות שירות נרחב אף יותר ממה שמוצע להם כיום, כאשר הכוונה היא שירות ״ללא תפרים״ ברמה הגבוהה שמוצעת ללקוחות של הרשת הגלובלית של החברה.

 

החברה עובדת בימים אלה עם צוות מיוחד שפועל על פיקוח תהליך האינטגרציה בין החברות וזאת על מנת להבטיח כי יהיה מדובר במעבר חלק ללא בעיות. הדבר החשוב ביותר, נמסר מהדוברות החברה באירופה, הוא להבטיח כי רמת השירות הגבוהה המוצעת ללקוחות לא תיפגע.