מכבי ו-DHL אקספרס האריכו הסכם החסות בשנתיים נוספות

מועדון הספורט הבולט וחברת DHL אקספרס משתפות פעולה משנת 2011. היקף ההסכם נאמד בכ-1.5 מיליון שקל לעונה. מנכ״ל DHL אקספרס ישראל, יאיר ביטון: ״ערכים משותפים של הישגיות, מהירות ותשוקה להצליח חשובים לא פחות מהתארים״


10:28 ,01.07.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

אלופת המדינה מכבי FOX תל אביב ו-DHL אקספרס, בין חברות השילוח הבין-לאומי הבולטות בעולם, חתמו השבוע על הארכת הסכם החסות בין הצדדים לשנתיים נוספות. היקף ההסכם נאמד בכ-1.5 מיליון שקל לעונה. המשך שיתוף הפעולה, שהחל ב-2011, מעיד על ההערכה ההדדית והשותפות הטבעית בין שתי קבוצות מנצחות שמתאפיינות בחתירה מתמדת למצוינות ולשבירת שיאים חדשים.

 

החסות למכבי FOX תל אביב משתלבת במדיניות DHL העולמית, המשקיעה מעל 25% מתקציבי השיווק שלה בחסויות, רובן בתחום הספורט. בין השותפויות הגדולות הנוספות של DHL ניתן לציין את החסות הראשית לגביע העולם ברוגבי, מעצמות הכדורגל מנצ'סטר יונייטד ובאיירן מינכן, סבב המרוצים העולמי פורמולה 1, מוטו GP ועוד. לרשימה מכובדת זו הצטרף לפני שנתיים מועדון הכדורגל לסטר סיטי, שזכה באליפות פרמייר-ליג היסטורית באנגליה.

 

מנכ״ל מכבי אלי דריקס מסר: ״אנחנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה המתמשך. DHL ואנחנו הולכים יד ביד כבר עונה שמינית ברציפות ואין ספק שהם שותפים רציניים ומלאים לדרך שלנו, ואנו מברכים על כך. זהו חיבור טבעי בין שני מותגי על, הן בזירה המקומית והן בזירה הבינ״ל, הדוגלים במצוינות, בהישגיות ובמקצוענות. אני מודה למנכ״ל DHL ישראל יאיר ביטון על החיבור הנפלא בין הצדדים. נהנינו לבקר במשרדי החברה עם צלחת האליפות בה זכינו לפני כשבועיים, בדיוק כפי שזכינו בה גם בעונה שלפני כן״.

 

״אנו מאמינים בשותפות לטווח ארוך והשקעה בספורט הישראלי״, הסביר יאיר ביטון, מנכ״ל DHL אקספרס ישראל. ״הצלחה ואליפויות הן מטרות חשובות, אך הדרך אותה אנו עוברים עם המועדון משנת 2011 והערכים המשותפים של הישגיות, מהירות ותשוקה להצליח חשובים לא פחות. אנחנו מברכים את המועדון על זכייה שנייה ברציפות באליפות המדינה ומחזקים את ידיהם לקראת עונת משחקים החדשה באירופה ובליגה המקומית״.