בריטיש איירווייס חונכת את קו הטיסות הישירות ללאס וגאס

הקו החדש מאפשר לנוסע הישראלי לטוס מת"א לווגאס בעצירה אחת בלונדון בלבד. מחיר כרטיס הטיסה מתל אביב ללאס וגאס החל מ-1,082 דולר


00:00 ,22.12.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

הקו החדש מאפשר לנוסע הישראלי לטוס מת"א לווגאס בעצירה אחת בלונדון בלבד. מחיר כרטיס הטיסה מתל אביב ללאס וגאס החל מ-1,082 דולר
 
חברת התעופה בריטיש איירווייס חונכת קו טיסה ישיר מנמל התעופה הית'רו שבלונדון ללאס וגאס שבארה"ב ותאפשר לנוסעים מישראל ליהנות משירות טיסות ישירות מתל אביב דרך ללונדון ללאס וגאס. 
 
בקו הטיסות החדש תופעל טיסה יומית במטוס בואינג 777 שבו שלוש מחלקות: מחלקת תיירים (World Traveller), מחלקת תיירים משופרת (World Traveller Plus), ומחלקת העסקים "קלאב וורלד" (Club World) שבה כסאות נוחים ההופכים למיטה בגודל של כשני מטרים.
 
"בריטיש איירווייס ממשיכה להציע לנוסעים הישראלים את הטוב מכל העולמות. הקו החדש יאפשר לנוסעים החפצים לטוס ישירות מלונדון ללאס וגאס ליהנות משירות מעולה וללא כל צורך לעבור בצמתים עמוסים כמו ניו יורק או לוס אנג'לס", אמרה יעל קטן, המנהלת המסחרית של בריטיש איירווייס בישראל. "הנוסע הישראלי מעדיף טיסות ישירות ליעדים פופולאריים ואנו רואים בקו הזה פוטנציאל עיסקי גדול בשוק הישראלי".
 
בריטיש איירווייס מציעה לנוסע הישראלי לצאת בטיסת הבוקר מתל אביב ללונדון ולעבור לטיסת המשך (connection) נוחה הממריאה מלונדון ישירות ללאס וגאס בשעה 15:30, ונוחתת בלאס וגאס (זמן מקומי) בשעה 18:30 של אותו היום. הטיסה חזרה מלאס וגאס ללונדון ממריאה מדי יום בשעה 20:20.
 
"לאס וגאס מהווה אתר תיירות גדול, אבל מעבר לכך היא שער כניסה נוח וטוב למי שמבקש להתחיל את ביקורו בארצות הברית במערב-התיכון", אמרה יעל קטן. היא הוסיפה, "המחירים האטרקטיביים שלנו יסייעו לנו לכבוש נתח שוק גדול בתנועת התיירות של ישראלים הנוהרים ליעד זה כבר בזמן הקרוב".
 
עם השקת יעד הטיסות החדש מציעה בריטיש איירווייס כרטיסי טיסה מתל אביב ללאס וגאס (כולל כל ההיטלים והמסים) במחירים של החל מ-1,082 דולר ללא מגבלות של תאריכים. מחירו של כרטיס טיסה במחלקת העסקים ללאס וגאס - 2,853 דולר (כולל כל ההיטלים, המסים ודמי השירות).