בריטיש איירווייס מורידה מחירים לטיסות ליעדים במזרח הרחוק

זאת בהמשך להורדת המחירים במחלקת תיירים פלוס עליה הכריזה החברה בשבוע שעבר. הוזלת מחירים של עד 16% לבנגקוק, סינגפור וסידני


00:00 ,02.03.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

זאת בהמשך להורדת המחירים במחלקת תיירים פלוס עליה הכריזה החברה בשבוע שעבר. הוזלת מחירים של עד 16% לבנגקוק, סינגפור וסידני
 
חברת התעופה בריטיש איירווייס ממשיכה בהיערכותה לקראת כניסתו של מוביל שני נקוב לקו ללונדון בחודש הבא, וממשיכה להוריד מחירי כרטיסי טיסה ליעדים שונים. הורדת המחירים הנוכחית, עליה מודיעה החברה, היא לכרטיסי טיסה במחלקת תיירים World Traveller ליעדים במזרח הרחוק.
 
נזכיר כי רק לאחרונה הודיעה החברה על הוזלה בגובה של עד 100 דולר של מחירי טיסות במחלקת תיירים פלוס World Traveller Plus ללונדון ולמבחר יעדים ארוכי טווח מעבר ללונדון.
 
יעל קטן, המנהלת המסחרית של בריטיש איירווייס ישראל, אומרת: "יעדי המזרח הרחוק פופולריים מאד בקרב הנוסעים הישראלים של בריטיש איירווייס, בין היתר, בשל התדירות הגבוהה של טיסותינו ליעדים אלו. הורדת המחירים הנוכחית, ביחד עם המהלך עליו הודענו בשבוע שעבר, נועדו להפוך את מחירי הטיסות לעשרות יעדים לאטרקטיביים יותר באמצעות הוזלת העלות הסופית לצרכן הישראלי."
 
כך לדוגמה מחירים ליעדים דוגמת בנגקוק, סידני וסינגפור יוזלו בשיעור של עד 16%: כרטיס טיסה הלוך ושוב לבנגקוק יעלה 1349 דולר במקום 1558 דולר, כרטיס לסינגפור יעלה 1442 דולר במקום 1709 דולר וכרטיס לסידני יעמוד על 2153 דולר במקום 2309. כל המחירים שלעיל כוללים מסים והיטלים והם בתוקף מיידית.