בריטיש איירווייס משיקה מחדש את אתר האינטרנט שלה בישראל

החברה מדווחת על גידול משמעותי גם במספר הישראלים המשתמשים בצ'ק אין באינטרנט: עלייה של 102% תוך שנה. כמו כן גידול של 117% במספר הישראלים המשתמשים בשירות כרטיס העלייה למטוס המקוון


00:00 ,13.12.2006 מאת: מערכת פורט2פורט

החברה מדווחת על גידול משמעותי גם במספר הישראלים המשתמשים בצ'ק אין באינטרנט: עלייה של 102% תוך שנה. כמו כן גידול של 117% במספר הישראלים המשתמשים בשירות כרטיס העלייה למטוס המקוון
 
על רקע העובדה כי  נמשך הגידול בשימוש באינטרנט בישראל וכי 72% ממשקי הבית היהודים מחוברים כיום לרשת, השיקה בריטיש איירווייס מחדש בישראל את אתר האינטרנט שלה ba.com, כחלק מפרויקט עולמי.
 
יעל קטן, המנהלת המסחרית של בריטיש איירווייס ישראל, מסרה נתונים אודות האתר החדש וכן אודות היקף השימוש בשירותים המקוונים של החברה בארץ, באירופה ובעולם. לדבריה: "האינטרנט הינו הממשק העיקרי של בריטיש איירווייס עם לקוחותיה מחוץ למטוסי החברה, ובאמצעות ba.comהם יכולים לקבל שירותים מתקדמים, מידע ותקשורת," אמרה קטן והוסיפה, "העובדה כי הישראלים נחשבים ל'מאמצים מהירים' של חידושים טכנולוגיים, מבטיחה כי השימוש בשירותים הטכנולוגיים המקוונים באתר ba.comילך ויצמח."
 
כיום, כ-13.4% מהנוסעים בקו תל אביב-לונדון משתמשים בשירות הבידוק לטיסה באינטרנט, לעומת 6.6% באוקטובר 2005  - גידול של כ-102% תוך שנה. זהו היקף השימוש הרביעי בגודלו בכל המדינות האירופאיות, בהן פועלת בריטיש איירווייס.
 
בנוסף, 2 מתוך כל 3 נוסעי בריטיש איירווייס מנתב"ג, אשר ביצעו בידוק לטיסה באינטרנט, ממשיכים ומדפיסים גם את כרטיס העלייה למטוס במדפסת האישית. גם כאן מדובר בגידול של כ-117% בשימוש בשירות זה בתקופה של שנה (כ-9% מכלל הנוסעים בקו תל אביב-לונדון באוקטובר 2006 לעומת שיעור של כ-4.1% באוקטובר 2005).
 
בין החידושים של אתר האינטרנט ba.comהמחודש: האפשרות לבצע הדפסה חוזרת של כרטיס העלייה למטוס, מפה אינטראקטיבית שממחישה לחברי מועדון הנוסע המתמיד לאן הם יכולים לטוס עם כמות המיילים שנצברה בחשבונם, עצות בנושא כבודה ובריאות, מפת יעדים אינטראקטיבית, מדריך אירועים עולמי לפי יעדים או תחומי עניין ועוד.