בריטיש איירווייס תורמת לילדים נזקקים

זאת באמצעות שת"פ עם עמותת Comic Relief. בכוונת החברה לגייס עד 2013 למעלה מ-8 מיליון ליש"ט למען ילדים נזקקים ברחבי העולם


00:00 ,01.07.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

זאת באמצעות שת"פ עם עמותת Comic Relief. בכוונת החברה לגייס עד 2013 למעלה מ-8 מיליון ליש"ט למען ילדים נזקקים ברחבי העולם
 
חברת התעופה בריטיש איירווייס הודיעה כי חתמה על שיתוף פעולה חדש בשם Flying Start עם העמותה הבריטית הבינלאומית Comic Relief. החברה הודיעה כי בכוונה לגייס עד לשנת 2013 למעלה מ-8 מיליון ליש"ט למען ילדים נזקקים ברחבי העולם. במסגרת הפעילות, תכניס בריטיש איירווייס מעטפות תרומה מיוחדות למטוסיה.
 
ווילי וולש, מנכ"ל בריטיש איירווייס: "אנו גאים להמשיך במסורת ארוכת השנים של בריטיש איירווייס בתרומה לקהילה, ובכוונתנו לסייע לילדים נזקקים ברחבי העולם באמצעות גיוס תרומות באוויר, ביבשה ובאמצעות האינטרנט".
 
מחברת התעופה נמסר כי בשנת 2009 היא הצליחה לגייס למעלה מ-5 מיליון ליש"ט למטרות רווחה. החברה מפעילה למעלה מ-80 ארגוני רווחה קהילתיים ברחבי העולם. פעילויות הרווחה של בריטיש איירווייס כוללות את ה-Quicken Trust לפיתוח כפרים באוגנדה,Railway Children אשר משקמת ילדים הנוהגים לישון לצד מסילות הרכבת באפריקה ובאסיה, ו-Thai Children's Trust המסייעת לילדים נזקקים בתאילנד. כמו כן, נרתמה בריטיש איירווייס למען הנפגעים ברעידות האדמה בהאיטי השנה, ושלחה משלחת חילוץ וכן שתי משלחות סיוע.
 
בתמונה: השחקנים הבריטיים ביל ניי וניק פרוסט מחזיקים את מעטפת התרומה המיוחדת של בריטיש איירווייס במהלך ביקור ילדים בניירובי.