דלתא איירליינס: הקו ת"א-אטלנטה במקום הראשון בהובלת מטענים

פעילות המטען של דלתא איירליינס בקו ת"א אטלנטה היא הטובה ביותר באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה


00:00 ,14.01.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

פעילות המטען של דלתא איירליינס בקו ת"א אטלנטה היא הטובה ביותר באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
 
פעילות המטען של דלתא איירליינס בקו ת"א-אטלנטה-ת"א תופסת את המקום הראשון מבין כל קווי דלתא באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה; וכן ממוקמת בצמרת פעילות המטען של דלתא לארה"ב ומארה"ב.
 
"אנשי המכירות שלנו בישראל מצליחים למקסם את כמויות המטען המותרות, ואנו הצלחנו להגדיל השנה את כמויות המטען לעומת שנה שעברה במספר דו ספרתי. אנו מאד מרוצים מהביצועים של קו זה", מסר בארי ליאן, מנהל מכירות קרגו דלתא איירליינס.
 
דלתא מאפשרת ללקוחות הקרגו שלה להעביר את המטען ישירות מת"א לנמל השער (HUB) של החברה באטלנטה, ומשם באמצעות טיסות המשך למספר היעדים הרב ביותר ברחבי ארה"ב, יותר משמציעה כל חברת תעופה אחרת. כמו כן, דלתא מציעה את השירות של העברת המטענים במגוון עצום של מטוסים, רחבי גוף וצרי גוף, הטסים לאמריקה הלטינית.
 
עוד נמסר כי במרץ 2008 תחל דלתא בהפעלת טיסה יומית בקו תל אביב - ניו יורק, ותאפשר לציבור הלקוחות של דלתא ליהנות משירות מהיר ויעיל של הטסת מטען ישירות מתל אביב לניו יורק ומניו יורק לתל אביב.

"התוספת של השירות החדש משקפת את הצלחתה וביסוס נוכחותה של חברת דלתא בישראל, אשר מתכוננת להישאר בישראל לזמן רב", הוסיף בארי ליאן .