דלתא איירליינס מתגייסת למאבק בסרטן השד

החברה תתרום 250 נקודות נוסע מתמיד לקרן המחקר לסרטן השד עבור כל נוסע שיירשם באתר במהלך אוקטובר. בחודש המודעות למחלה ילבשו אנשי הצוות של החברה מדים ורודים וימכרו לימונדה ורודה


00:00 ,25.09.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

החברה תתרום 250 נקודות נוסע מתמיד לקרן המחקר לסרטן השד עבור כל נוסע שיירשם באתר במהלך אוקטובר. בחודש המודעות למחלה ילבשו אנשי הצוות של החברה מדים ורודים וימכרו לימונדה ורודה
 
במשך חודש המודעות לסרטן השד, החל בחודש אוקטובר, שוב יצטרפו עובדי דלתא איירליינס ולקוחותיה למאבק למציאת תרופה לסרטן השד. בנוסף למכירות המוצרים הוורודים ולאיסוף התרומות במהלך הטיסות תעניק החברה ללקוחותיה בונוס נקודות נוסע מתמיד, וכן תרומת נקודות זהה בשמם. את הנקודות תתרום דלתא לקרן המחקר לסרטן השד, ארגון ללא כוונות רווח המממן מחקרים קליניים ומחקרים יישומיים למציאת תרופה לסרטן השד ולמניעתו.
 
"זו השנה הרביעית ברציפות שבה עובדי דלתא ולקוחותיה חוברים כדי לתמוך בקרן המחקר לסרטן השד – ארגון המקדיש את כל כולו, בנחישות ראויה לשבח, למניעת סרטן השד ולמציאת תרופה למחלה," מספרת אסתי הרשקוביץ מנהלת דלתא בישראל. "עובדינו ולקוחותינו ממשיכים להפגין אהדה רבה למאבק ותמיכה בו, ובמהלך שלוש השנים האחרונות גייסו כמעט מיליון דולרים בזכות מכירת המוצרים הוורודים ואיסוף תרומות במהלך טיסות", מוסיפה הרשקוביץ.
 
עד ל-31 באוקטובר 2008 תתרום דלתה 250 נקודות נוסע מתמיד עבור כל נוסע שיזמין כרטיס טיסה או יירשם לטיסה באתר החברה. חברי מועדון ה-SkyMilesשל דלתה יזכו גם לבונוס של 250 נקודות.
 
לכל אורך חודש המודעות לסרטן השד תמכור דלתא את הלימונדה הוורודה, מוצר הדגל הוורוד שלה, בכל טיסותיה הבינלאומיות במחיר של שני דולרים למשקה, ותתרום את כל ההכנסות לקרן המחקר. דלתא גם תקבל תרומות מן הנוסעים, ותעביר את כל הסכומים שייתרמו לקרן.
 
בנוסף לכך, דיילות דלתא ילבשו מדים ורודים, הכוללים גם שמלה ורודה שתילבש בלעדית לאורך חודש אוקטובר. דיילי האוויר והקרקע ואנשי שירות הלקוחות של דלתא יוכלו לרכוש חולצות גולף, עניבות ומטפחות כיס ורודות, וההכנסות ממכירתם ייתרמו כולן לקרן המחקר.