החל מיוני: אייר קנדה תפעיל טיסות לילה יומיות

טיסת הלילה מאפשרת המראה ונחיתה באותו היום. מנכ"ל אייר קנדה באזור הים התיכון ואפריקה: "אני שמחה שכוחה האמיתי ועוצמתה של אייר קנדה מוצעים ומוצגים כעת בפני הציבור הישראלי הרחב"


00:00 ,11.03.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

טיסת הלילה מאפשרת המראה ונחיתה באותו היום. מנכ"ל אייר קנדה באזור הים התיכון ואפריקה: "אני שמחה שכוחה האמיתי ועוצמתה של אייר קנדה מוצעים ומוצגים כעת בפני הציבור הישראלי הרחב"
 
אייר קנדה ישראל הודיעה כי היא חוזרת להפעלת טיסות לילה יומיות, החל מה-1 ביוני 2008 עם התחלת שלבי הסיום של שדרוג כל צי המטוסים של החברה.
 
הטיסות יצאו מנתב"ג בשעה 00:20 וינחתו בטורונטו בשעה 05:45 בבוקר, זמן מקומי. מטורונטו הטיסות יצאו בשעה 23:55 וינחתו בנתב"ג בשעה 17:50, זמן מקומי.
 
מהחברה נמסר כי אפשרויות טיסות הקישור מנמל התעופה פירסון בטורונטו הן נרחבות. הטרמינל החדש, שנפתח בינואר 2007, מאפשר שינוע מהיר, ידידותי וקל דרך טורונטו אל תוך יבשת אמריקה. זה המקום לציין כי תהליכי המכס וההגירה האמריקאיים מתבצעים בצד הקנדי, טרם המעבר לגבולות ארה"ב. כמו כן, נוסעים רבים מעדיפים לטוס עם אייר קנדה לדרום ומרכז אמריקה מאחר ואין דרישה לוויזה לארה"ב בקנדה.
 
אייר קנדה ממוקמת במקום ה-13 מבין כל חברות התעופה בעולם, עם צי המונה למעלה מ-300 מטוסים ועם מספר נרחב של יעדים וטיסות, המאפשר הגעה לכל 5 היבשות ו-150 יעדים בכל רחבי העולם, ביניהם: 60 יעדים בקנדה, 51 בארה"ב ועוד שלל יעדים בדרום ומרכז אמריקה.
 
טיסת הלילה פותחת בפני הקהל הישראלי את שלל היעדים שהחברה מציעה והכל בכרטיס טיסה אחד ותחת קורת גג אחת – טרמינל 1 בטורונטו. טיסת הלילה מאפשרת המראה ונחיתה באותו היום ממש. כך לדוגמה, הנוסעים לסן פרנסיסקו עם אייר קנדה יוצאים מת"א בשעה 00:20 ומגיעים לסן פרנסיסקו באותו היום לפני הצהרים, בשעה 10:59. הנוסעים לניו יורק מגיעים ללה-גווארדיה ב-09:44 בבוקר יום היציאה. יעדים נוספים לדוגמה הם: מיאמי, אורלנדו, דטרויט, דאלאס, סיאטל, סן דייגו, יוסטון, פיניקס, נאשוויל, הוואנה, קוסטה ריקה, הוואנה ולשלל יעדים בקאריביים ועוד.
 
רות בן צור, מנכ"ל אייר קנדה באזור הים התיכון ואפריקה, אמרה כי "אני שמחה שכוחה האמיתי ועוצמתה של אייר קנדה מוצעים ומוצגים כעת בפני הציבור הישראלי הרחב, על צי המטוסים המשודרג שלה הכולל סוויטות שינה פרטיות ומושבים הנפתחים למיטות של ממש במחלקת העסקים הראשונה ועם כורסאות ישיבה ומסכים פרטיים ולחיצים במחלקת התיירים, על המעבר הפשוט והנוח דרך טרמינל 1 בטורונטו המקצר משמעותית ובאופן מוכח זמני המתנה בתורים מיותרים, על האפשרות להגיע לכל נקודה ביבשת אמריקה ובאותו היום, על חברה שהוכיחה ומוכיחה עצמה שוב ושוב מחדש ביכולות טכנולוגיות מתקדמות כמו ביצוע הצ'ק אין דרך המכשיר הסלולארי ובהעמדת שירות יוצא מן הכלל ללקוחותיה. אייר קנדה היום, עם המעבר לטיסות לילה ועם צי המטוסים המשודרג היא הבחירה האולטימטיבית והפתרון המועדף לכל נוסע עסקי ופנאי כאחד".