הילה וימן - פרידמן מונתה למנהלת התקשורת השיווקית של DHL ישראל

היא תהיה אחראית על הוצאה לפועל של האסטרטגיה השיווקית והמשך חיזוק ובניית מותג DHL בישראל. וימן פרידמן מילאה בשנים האחרונות מספר תפקידים בכירים בקבוצת יורוקום


00:00 ,07.09.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

היא תהיה אחראית על הוצאה לפועל של האסטרטגיה השיווקית והמשך חיזוק ובניית מותג DHL  בישראל. וימן פרידמן מילאה בשנים האחרונות מספר תפקידים בכירים בקבוצת יורוקום
 
הילה וימן - פרידמן (32) מונתה בימים אלו למנהלת התקשורת השיווקית של חברת משלוחי האקספרס DHL. במסגרת תפקידה היא תהיה אחראית על הוצאה לפועל של האסטרטגיה השיווקית והמשך חיזוק ובניית מותג DHL בישראל. כמו כן, תנהל וימן - פרידמן את כלל מערך התקשורת השיווקית שלהחברה מול לקוחות ומול קהל חיצוני, לרבות ניהול תקציבי המדיה ויחסי הציבור. 
 
מהחברה נמסר כי וימן פרידמן מילאה בשש השנים האחרונות מספר תפקידים בכירים בקבוצת יורוקום כאשר בתפקידה האחרון ניהלה את פעילות התקשורת השיווקית של פורטל האינטרנט MSN. במסגרת תפקידה היתה שותפה לקביעת האסטרטגיה השיווקית, בניית תוכניות עבודה וניהול תחומי הפרסום, קד"מ, יח"צ וייזום שיתופי פעולה שיווקיים.
 
קודם לכן שימשה כמנהלת התקשורת השיווקית של קבוצת "סמייל אינטרנט זהב". במסגרת תפקידה וימן- פרידמן  אחראית על ניהול המותג על כל היבטיו, לרבות הובלת תהליך מיתוג מחדש של החברה. בנוסף, הייתה אחראית על ניהול תקציב הפרסום והובילה קמפיינים בהיקפים כספיים נרחבים במדיות השונות. 
 
פרידמן הינה בעלת תואר B.A. בתקשורת וניהול במסלול האקדמי של המכללה למנהל.
 
פרידמן מחליפה בתפקידה את מירי יוטבת אשר שימשה כמנהלת התקשורת השיווקית של DHLבשמונה וחצי השנים האחרונות ופונה בימים אלו לכיוונים חדשים.