אוסטריאן איירליינס מרחיבה פעילות בישראל

החברה תוסיף ארבע טיסות שבועות בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, ואף בוחנת הרחבה נוספת של השירות. אנדריאס אוטו: ״טיסות נוספות יחזקו גם את היצע טיסות ארוכות הטווח שלנו, למשל לארה״ב״


09:59 ,06.03.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה האוסטרית תטוס 18 פעמים מדי שבוע מווינה לתל אביב, החל מלוח טיסות הקיץ הקרוב אשר ייכנס לתוקף ב-25 במרץ 2018.  

 

פירוש הדבר הוא הוספת 4 טיסות שבועיות, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. בלוח הטיסות של חורף 2018/19, אוסטריאן איירליינס תגדיל את מספר הטיסות השבועיות שלה בקו ת״א-וינה ב-11 טיסות נוספות ותציע עד 21 טיסות שבועיות בקו המבוקש לוינה. כעת בוחנת חברת התעופה האם להרחיב עוד יותר את שירותי הטיסה מווינה לתל-אביב, במיוחד לאור ביקוש הולך וגובר לטיסות המשך.

 

״תל אביב הנה יעד חשוב עבורנו״, מסביר סמנכ״ל שיתופי פעולה באוסטריאן איירליינס, אנדריאס אוטו. ״טיסות נוספות אלו יחזקו גם את היצע טיסות ארוכות הטווח שלנו, למשל לארה״ב״.

 

מנכ״ל קבוצת לופטהנזה בישראל, עופר קיש, הוסיף כי ״הוספת הטיסות בקו ת״א-וינה נובעת מגידול בביקוש של ישראלים לטיסות לוינה ולטיסות המשך ממנה, בייחוד בעונת השיא וחודשי הקיץ. רבים מהנוסעים של אוסטריאן איירליינס ממשיכים איתנו, ועם יתר חברות התעופה של קבוצת לופטהנזה, ליעדים במרכז וצפון אמריקה דוגמת ניו יורק, לוס אנג׳לס, סן פרנסיסקו או יעדים במזרח כגון הונג קונג, שנחאי ובייג׳ינג״.