אייר פורטוגל TAP משיקה טיסה יומית בקו ת״א - ליסבון

פתיחת הקווים החדשים מתאפשרת כחלק מאסטרטגיית הצמיחה של החברה ליעדים חדשים. החברה מתכננת לקלוט עד סוף שנת 2019 יותר מ-37 מטוסי איירבוס חדשים. מנכ״ל TAP: הנוסע הישראלי יוכל ליהנות ממגוון היעדים שלנו במחירים תחרותיים, על גבי מטוסים חדשים ומתקדמים


10:33 ,01.04.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה הלאומית של פורטוגל, TAP, המיוצגת בישראל על ידי אופן סקיי, השיקה אתמול בערב את קו הטיסות היומיות של החברה בין תל אביב וליסבון, בירת פורטוגל. פתיחת הקו נעשית כחלק מתוכנית הרחבה ופתיחת קווים של החברה ברחבי העולם ובמסגרתו תציע TAP קישוריות נוחה לנוסע הישראלי למגוון יעדים באירופה, צפון ודרום אמריקה ואפריקה. נציין כי על הטיסה הראשונה שהגיעה אתמול מליסבון היה מנכ״ל החברה ובכירים רבים שישתתפו הערב באירוע חגיגי לרגל השקת פעילות הקו. 

 

הקו יופעל באמצעות מטוסי איירבוס מתקדמים כאשר הטיסה מתל אביב תמריא בשעה 5:05 בבוקר ותנחת בליסבון בשעה 9:00 (זמנים מקומיים) והטיסה מליסבון תמריא בשעה 14:20 ותנחת בשעה 21:30 בישראל. הקו החדש יאפשר הגעה נוחה ומהירה לבירה ליסבון וליעדים נוספים של החברה: פורטו, פארו, מדיירה והאזוריים, ברזיל, ארה״ב ואפריקה.

 

חברת TAP מתכננת לקלוט עד סוף שנת 2019 יותר מ-37 מטוסי איירבוס חדשים ממספר דגמים ו-71 מטוסים עד סוף שנת 2025: 21 מטוסי A330-900neo, 17 מטוסי A321neo, 14 מטוסי A321LR ו-19 מטוסי A320neo. בכך, תהיה לאחת מחברות התעופה עם צי המטוסים הצעיר ביותר בעולם. TAP היא החברה החברה הראשונה בעולם שקיבלה את המטוס החדש ורחב-הגוף A330-900neo ובין הראשונות בעולם שמקבלת את המטוס החדש צר הגוף A321LR אשר יופעל הן על הקו לתל אביב והן בטיסות טרנסאטלנטיות החל מחודש יוני.

 

חברת התעופה הפורטוגלית מציעה מחירים משתלמים לכל יעדי החברה, כאשר ניתן לרכוש כרטיסים בארבע רמות מחיר במחלקת התיירים. בטיסות בקו לישראל מוגשת ארוחה מלאה חמה ללא קשר לרמת המחיר.

 

פתיחת הקווים החדשים מתאפשרת כחלק מאסטרטגיית הצמיחה של החברה ליעדים חדשים והגברת התדירויות במהלך השנה הנוכחית כדוגמת וושינגטון, סן פרנסיסקו ושיקגו בארה״ב ונאפולי, דאבלין, ובאזל באירופה.

 

מנכ״ל TAP אייר פורטוגל, אנטונואלדו נבס, אשר הגיע בטיסה הראשונה בקו שנחתה מליסבון יחד עם בכירי החברה, ציין כי ״פתיחת הקו החדש לתל אביב לא רק שתביא תיירים נוספים מפורטוגל אלא גם מיעדי ההמשך של החברה כדוגמת ברזיל, אליה מגיעה החברה לעשר ערים וכן יעדים בארה״ב, בה מתרחבת רשת היעדים של TAP הן ברמת היעדים והן ברמת התדירויות. בנוסף, הנוסע הישראלי יוכל ליהנות ממגוון היעדים של TAP במחירים תחרותיים, על גבי מטוסים חדשים ומתקדמים, בקישוריות נוחה ועם מתן שירות מצוין הן על הקרקע והן באוויר״.

 

עם פתיחת הקווים החדשים, TAP אייר פורטוגל תטוס ל-92 ערים ב-36 מדינות ברחבי העולם. TAP איר פורטוגל חברה בברית התעופה Star Alliance. בסיס הפעילות של החברה הוא שדה התעופה הבינ״ל  של ליסבון. בשנת 2018 הטיסה החברה כ-16 מיליון נוסעים.