אל על: הושק הקו למנצ׳סטר

גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על, אלי דפס, יו״ר אל על ומיקי שטרסבורגר, סמנכ״ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על השיקו את הטיסות הישירות החדשות של החברה למנצ׳סטר באנגליה. החברה תפעיל 3 טיסות שבועיות


10:32 ,26.05.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

טיסת הבכורה של אל על מתל אביב למנצ׳סטר (LY301) יצאה לדרכה היום בבוקר. רגע לפני ההמראה של טיסת הבכורה התקיים בשער העלייה למטוס טקס גזירת סרט כמיטב המסורת בהשתתפות הנהלת אל על.

 

גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על, אלי דפס, יו״ר אל על ומיקי שטרסבורגר, סמנכ״ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על, השיקו את הקו החדש של החברה למנצ׳סטר באנגליה, כאשר טיסת הבכורה של אל על מתל אביב למנצ׳סטר יצאה לדרכה היום בבוקר. 

 

רגע לפני שטיסת הבכורה למנצ׳סטר המריאה, התקיים טקס גזירת סרט בראשות גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על והנהלת החברה. 

 

גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על: ״כל פתיחת קו היא מרגשת מחדש. אנו מחדשים את הקו למנצ׳סטר לאחר 19 שנה, ואני מאחל לכולנו חוויה מרתקת. תודה רבה לכל מי שלקח חלק במהלך משמעותי זה. שיהיה בהצלחה לכולנו״.

 

במסגרת הטיסות החדשות למנצ׳סטר באנגליה, אל על תציע 3 טיסות בוקר שבועיות במטוסי בואינג 737, אשר יציעו 2 מחלקות שירות, עסקים ותיירים. לו״ז הטיסות: הטיסות ימריאו מנתב״ג בימים ראשון, שלישי וחמישי בשעה 08:15 וינחתו במנצ׳סטר בשעה 11:55. טיסות החזרה ממנצ׳סטר יצאו בימים ראשון, שלישי וחמישי בשעה 13:00 וינחתו בנתב״ג בשעה 20:45.

 

 

גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, אלי דפס, יו"ר אל על ומיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על גוזרים את הסרט בטקס.