אל על הכריזה: קו טיסות ישירות מתל אביב למיאמי

הקו החדש יחל לפעול החל מחודש נובמבר 2017 ויהפוך ליעד השישי של אל על בצפון אמריקה לצד JFK, ניוארק, בוסטון, לוס אנג'לס וטורונטו. דוד מימון: צעד אסטרטגי חשוב להמשך הרחבת רשת נתיבים של אל על בצפון אמריקה


12:28 ,03.05.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

מנכ"ל אל על דוד מימון הודיע על השקת קו טיסות ישירות מתל אביב למיאמי. דוד מימון מנכ״ל אל על: ״פתיחת קו הטיסות הישירות למיאמי מהווה צעד אסטרטגי חשוב להמשך הרחבת רשת הנתיבים של אל על בצפון אמריקה. כזכור, לפני שנתיים השקנו את הקו לבוסטון והצהרנו כי אנו ממשיכים לפעול בדרך ליעדים חדשים נוספים באזור.״

 

דוד מימון הוסיף:״ מיאמי מהווה יעד חשוב בכמה מישורים. ראשית וחשוב מכל, הקהילה היהודית הענפה המתגוררת בעיר ונאלצה עד היום לטוס דרך יעדי המשך. שנית, מיאמי היא יעד פופולרי מאוד לתיירות הנופש הבינלאומית בזכות מזג האוויר הנוח החופים, האטרקציות והקרוזים הרבים היוצאים ממנה. כעת, עם פתיחת הקו, אנו מאמינים כי העיר תהפוך ליעד נופש אטרקטיבי גם למשפחות ישראליות. בנוסף לכל אלה, חשוב לזכור שמדובר ביעד עסקי חשוב בו פועלות חברות רבות מהמובילות בעולם."

 

"שיקול חשוב נוסף לפתיחת הקו טמון בעובדה כי בנוסף להיותה יעד חשוב בפני עצמו, מיאמי מהווה כיום שער לאמריקה הלטינית - במיוחד מרכז ודרום אמריקה. הקו החדש יציע לישראלים הטסים לארה"ב ולאמריקה הלטינית ולתיירים ואנשי עסקים החיים במיאמי, טיסות ישירות נוחות."

 

ראש עיריית מחוז מיאמי, קרלוס גימנז: "מחוז מיאמי-דייד גאה לברך את אל על על החזרה למיאמי, ועל כך שזהו היעד היחיד בפלורידה ובדרום מזרח ארה"ב עם טיסות ישירות לתל אביב. מחוז מיאמי-דייד ונמל התעופה הבינלאומי של מיאמי ממשיכים להיות יעד מרכזי ישיר לחברות התעופה המובילות בעולם מהערים המשפיעות ביותר בעולם".

 

"אנו מעריכים מאוד את העובדה שאל על בחרה במיאמי כיעד החמישי החדש שלה בארה"ב", אמר אמיליו  גונזלס, מנהל רשות התעופה של מיאמי-דייד. "במאמצנו להפוך את נמל התעופה הבינלאומי של מיאמי לשער גלובלי, תל אביב תמיד הייתה אחת המטרות האסטרטגיות המובילות שלנו בשל מיקומה הגלובלי הייחודי וההיסטורי, ובגלל קשריה התרבותיים העמוקים עם מיאמי. אנו מצפים להפוך את תל אביב למסלול השלישי שלנו במזרח התיכון, ולהציע לנוסעים אפשרות נסיעה נוספת לאותו אזור בעולם".

 

במהלך נובמבר 2017 תחל אל על להפעיל  3 טיסות שבועיות אל היעד החדש. הטיסות יופעלו במטוסי בואינג 777-200.

 

שלוש הטיסות השבועיות למיאמי יצטרפו אל מעל 26 התדירויות השבועיות בחורף ו-37 התדירויות השבועיות בקיץ של אל על ליעדי צפון אמריקה – ניו יורק, לוס אנג'לס, בוסטון וטורונטו.