אל על זכתה בפרס ״עיסקת המימון של השנה״

הפרס הוענק לנציגי החברה בכנס השנתי המוביל של עולם מימון התעופה על עסקת מימון הראשונה מסוגה בעולם בסך של כ-145 מיליון דולר לרכישת מטוס הדרימליינר 787-9 העשירי של החברה


12:16 ,22.01.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת אל על זכתה בפרס Supported Finance deal of The Year על ידי המגזין Airline Economics לפי בחירת הגופים המובילים בעולם התעופה.

 

הפרס הוענק לנציגי החברה, במסגרת הכנס השנתי המוביל בתחום מימון מטוסים של המגזין בדבלין אירלנד, על עסקת המימון שנחתמה במהלך יוני 2019, בסך של כ-145 מיליון דולר לרכישת מטוס הדרימליינר 787-9 העשירי של החברה במסגרת עסקת ההצטיידות של החברה של 16 מטוסי דרימליינרים חדשים ומתקדמים.

 

ייחודה של עסקת המימון נובע מכך שהיא משלבת לראשונה עסקת מימון מסוג JOLCO עם גיבוי ביטוחי באמצעות AFIC, שהועמד לראשונה על ידי גוף ביטוח יפני.

 

דגנית פלטי, סמנכ״לית הכספים של אל על, ינקלה שחר, גזבר החברה, סיגל יעקובי, סגנית גזבר החברה ועו״ד אליהו פרנקל, סגן מנהלת הלשכה המשפטית של החברה קיבלו את הפרס המכובד מידי נציגי המגזין בטקס מרשים במהלך הכנס בו משתתפות החברות המובילות בעולם מימון המטוסים בעולם (בנקים, חברות ליסינג ובתי השקעות).

 

בתמונות (מימין לשמאל): עו״ד אליהו פרנקל, סגן מנהלת הלשכה המשפטית באל על, ינקלה שחר, גזבר החברה, סיגל יעקובי, סגנית גזבר החברה, ודגנית פלטי, סמנכ״לית הכספים של אל על, עם הפרס.

 

עו״ד אליהו פרנקל, סגן מנהלת הלשכה המשפטית באל על, ינקלה שחר, גזבר החברה, סיגל יעקובי, סגנית גזבר החברה, ודגנית פלטי, סמנכ״לית הכספים של אל על, עם נציגי כל הגופים שלקחו חלק בעסקה.