אל על חתמה על הסכם קוד שייר עם חברת וייטנאם איירליינס

מטרת הסכם הקוד שייר החדש, היא לספק ללקוחות אפשרויות טיסה נוספות מתל אביב דרך הונג קונג ובנגקוק, ליעדים האנוי והו צ׳י מין סיטי. גונן אוסישקין: ״היבט אינטגרלי נוסף בבניית האסטרטגיה שלנו לצמיחה עתידית עם חברות תעופה בינלאומיות אחרות״


13:22 ,12.11.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

אל על חתמה היום (ב׳), על הסכם קוד שייר עם חברת וייטנאם איירליינס, חברת התעופה הלאומית של וייטנאם, בטקס חגיגי שנערך במשרדי ההנהלה של אל על. האירוע התקיים בנוכחות גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על, ו- Duong Tri Thanh נשיא ומנכ״ל וייטנאם איירליינס. כמו כן, כיבד בנוכחותו שגריר ווייטנאם בישראל, Cao Tran Quoc Hai.

 

מנכ״ל אל על, גונן אוסישקין: ״במהלך השנים האחרונות חלה עלייה בתנועה בין ישראל לווייטנאם. אנו שמחים על כך שהיה ביכולתנו להשיק קוד שייר עם וייטנאם איירליינס ורואים בכך היבט אינטגרלי נוסף בבניית האסטרטגיה שלנו לצמיחה עתידית, עם חברות תעופה בינלאומיות מובילות אחרות״.

 

נשיא ומנכ״ל וייטנאם אירליינס, Duong Tri Thanh, אמר באירוע: ״אנו נרגשים להרחיב את השותפות עם אל על, בדיוק בזמן ציון חגיגות 25 שנה לקיום היחסים הדיפלומטיים בין שתי המדינות. קיום הסכם הקוד שייר משפר באופן משמעותי את נוחות הנוסעים ומגביר את נוכחותה של וייטנאם איירליינס במזרח התיכון. שיתופי הפעולה האחרונים עם חברות תעופה בינלאומיות רבות, אישר מחדש את המחויבות המתמשכת שלנו לחזק את שירותינו ולהרחיב את יכולתנו מעבר לרשת שלנו״.

 

מטרת הסכם הקוד שייר החדש, היא לספק ללקוחות אפשרויות טיסה נוספות מתל אביב דרך הונג קונג ובנגקוק, ליעדים האנוי והו צ׳י מין סיטי. הטיסות יופעלו באופן ישיר על ידי וייטנאם איירליינס במסלול האנוי/ הו צ׳י מין סיטי/ בנגקוק/ הונג קונג, ועל ידי אל על במסלול בנגקוק/ הונג קונג/ תל אביב. הנוסעים יוכלו לבצע צ׳ק-אין ליעד הסופי שלהם ולקבל כרטיסי עלייה למטוס לטיסות הקונקשיין שלהם.

 

חברת וייטנאם איירליינס, הינה חברה ב- SkyTeam Alliance, נושאת הדגל הלאומית של וייטנאם והמובילה העיקרית באזור המקונג. החברה מפעילה 94 מסלולים ל-21 יעדים מקומיים ו-29 יעדים בינלאומיים, עם ממוצע של 400 טיסות ביום, המחברות בין הגדולות בעולם ערים ליעדים תיירותיים  בווייטנאם, לאוס, קמבודיה ומיאנמר.