גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 16.02.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.641 -0.573
אירו 4.106 -0.509
ליש"ט 4.6608 -0.633
100 יין 3.2995 +0.045
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

אל על: טיסה מיוחדת עם ילדי באר שבע

החברה אירחה מעל 100 ילדים ובני משפחותיהם מבאר שבע לטיסת השקה בשמי הארץ של מטוס הדרימליינר באר שבע. לטיסה המיוחדת הצטרפה אלופת המדינה בכדורגל, קבוצת הפועל באר שבע
23.01.19 / 12:57
אל על: טיסה מיוחדת עם ילדי באר שבע
צילום: סיון פרג'
אל על: טיסה מיוחדת עם ילדי באר שבע
אלונה ברקת וגונן אוסישקין
צילום: סיון פרג'
אלונה ברקת וגונן אוסישקין

אל על אירחה מעל 100 ילדים ובני משפחותיהם מהעיר באר שבע לטיסת השקה בשמי הארץ של מטוס הדרימליינר השביעי של החברה - מטוס ששמו באר שבע. במסגרת הטיסה המיוחדת אירחה אל על עשרה ילדים מעמותת חיים המטופלים בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

 

לטיסה המיוחדת הצטרפה אלופת המדינה בכדורגל, קבוצת הפועל באר שבע בראשות הגברת אלונה ברקת, הבעלים של הקבוצה, אסי רחמים מנכ״ל הקבוצה הצוות המקצועי בראשות ברק בכר מאמן הקבוצה והשחקנים הקפטן מאור מליקסון, בן שהר, מרואן קבהא, אריאל הרוש, לואי טאהא וחאתם עבד אלחמיד שהגיעו עם הילדים שלהם.

 

רגע לפני ההמראה, נערך טקס רשמי להשקת מטוס ״באר שבע״, במסגרתו גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על, קיבל בברכה את הילדים מבית ספר על שם גולדה מאיר בבאר שבע יחד עם אלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הפועל באר שבע וכל שאר נציגי הקבוצה אשר ליוו אותם במהלך הטיסה. גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על, הפתיע והעניק לאלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הפועל ב״ש, דגם קטן של מטוס הדרימליינר החדש של אל על. אלונה ברקת לא נשארה חייבת והעניקה לגונן אוסישקין חולצה של הקבוצה עם השם שלו וכדור עם חתימות של כל שחקני הקבוצה.

 

גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על אמר: ״אנו שמחים להשיק היום את מטוס הדרימליינר השביעי של החברה – מטוס באר שבע יחד עם ילדי העיר וכמובן עם קבוצת הפועל באר שבע הכל כך מזוהה עם בירת הנגב ומאחלים לכם טיסה נעימה ושנה טובה ומוצלחת״.

 

אלונה ברקת, הבעלים של קבוצת הפועל באר שבע אמרה: ״זו גאווה גדולה שאל על בוחרת לחנוך מטוס על שם העיר באר שבע, תמיד ראינו עצמנו כחלק מהקהילה והעיר ואנחנו מאוד שמחים להיות כאן״.

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 928
פייסבוק

×