אל על: טיסת השקה למטוס ״רחובות״

החברה אירחה מעל 100 ילדים ובני משפחותיהם מהעיר רחובות ומעוטף עזה לטיסת השקה בשמי הארץ של מטוס הדרימליינר השישי של החברה


10:47 ,30.08.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

אל על אירחה מעל 100 ילדים ובני משפחותיהם מהעיר רחובות ומעוטף עזה לטיסת השקה חווייתית בשמי הארץ של מטוס הדרימליינר השישי של החברה – מטוס הרטרו ששמו ״רחובות״. מטוס הרטרו אל על, מטוס הדרימליינר השישי במספר של החברה מתוך 16, מעוצב כמחווה לבואינג מדגם 707 המיתולוגי של אל על לציון 70 שנה למדינה ולאל על.

 

רגע לפני ההמראה נערך טקס רשמי להשקת מטוס ״רחובות״, במסגרתו גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על,  קיבל בברכה את הילדים מהמועצה המקומית אשכול וחוף אשקלון בעוטף עזה ואת ילדי העיר רחובות יחד עם ראש עיריית רחובות, מר רחמים מלול וראש מועצת חוף אשקלון, מר יאיר פרג׳ון אשר ליוו אותם במהלך הטיסה. אוסישקין אף העניק למלול ופרג׳ון דגם של מטוס הדירמליינר ״רחובות״ עם הקדשה אישית עבורם.

 

הקברניט בטיסה המיוחדת היה אודי נצר בן העיר רחובות אשר ביקש לצרף לטיסה את הוריו עפרה ומיכה נצר מוותיקי העיר רחובות. אביו מיכה נצר אף  לחם בחטיבת גבעתי במלחמת השחרור בקרב על שחרור העיר רחובות. בנוסף, 8 מצוות דיילי אל על על הטיסה המיוחדת נולדו בעיר רחובות. 

 

גונן אוסישקין, מנכ״ל אל על אמר: ״אנו שמחים להשיק היום את מטוס הדרימליינר השישי של החברה – מטוס הרטרו של אל על יחד עם ילדי העיר רחובות וילדי עוטף עזה ומאחלים להם טיסה נעימה ושנה טובה ומוצלחת״.

 

רחמים מלול, ראש עיריית רחובות אמר: ״המראנו הבוקר עם המטוס רחובות של אל על. זה אך סמלי לעיר רחובות, שנמצאת בתנופת פיתוח עצומה וממריאה אל על, כשהשיא הוא בחירתה כעיר המובילה באיכות החיים בישראל. רחובות נמצאת במקום של כבוד על המפה הארצית, ובזכות המטוס החדש היא תהיה על המפה - גם בשמיים״.

 

מהחברה נמסר כי צביעת מטוס הרטרו של אל על מדגם דרימליינר, השישי במספר של החברה מתוך 16 מתבססת על צביעת מטוסי הבואינג 707 בעשור הראשון של שירותם באל על בין השנים 1961-1972.