גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 18.09.2018
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.583 +0.533
אירו 4.1772 +0.149
ליש"ט 4.6924 +0.299
100 יין 3.1996 +0.408
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

אל על: מירה פיזיצקי מונתה לראש אגף שירות בטיסה

זאת במסגרת היערכות מחודשת של אגפי השירות והשיווק בחברה. תחליף החל מ-1 בנובמבר את אילן אבישי אשר ביקש לסיים את תפקידו בחברה לאחר שבע שנים
02.10.17 / 14:08
מירה פיזיצקי, ראש אגף שירות בטיסה באל על
צילום: סיון פרג'
מירה פיזיצקי, ראש אגף שירות בטיסה באל על

מנכ"ל אל על, דוד מימון, הודיע היום על מינויה של מירה פיזיצקי לתפקיד ראש אגף שירות בטיסה באל על. מירה מילאה בחברת אל על שורת תפקידים בתחומי המסחר והשירות, ובשנים האחרונות שימשה כראש מטה מנכ"ל. בתפקיד זה היתה אחראית על תכנון ומעקב אחר תכניות העבודה של מנכ"ל אל על, ובכלל זה הצטיידות במטוסי בואינג דרימליינר שהראשון בהם הגיע בחודש שעבר לישראל; חתימה על הסכמי שיתוף פעולה עם חברות תעופה זרות; השקת מותג הלואו קוסט UP ועוד. למירה תואר במשפטים מהקריה האקדמית אונו, קריית אונו.

 

לפני כחצי שנה מונתה מירה פיזיצקי לתפקיד ראש אגף שיווק בחברה וכעת במסגרת היערכות מחודשת של אגפי השירות והשיווק באל על, נענתה לבקשת המנכ"ל לעבור לתפקיד ראש אגף שירות בטיסה שנחשב לאחד החשובים בכל הקשור לעסקי הליבה של החברה ולחוויית הנוסעים. האגף כולל בתוכו את תת אגף הדייל הראשי, שתפקידו העיקרי הוא שמירה על בטיחות הנוסעים לצד מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר; תפעול שירות בטיסה על כל ההיבטים הלוגיסטיים; תפעול מזון וצידה; מערך הבידור בטיסה; מכירות הדיוטי פרי בטיסה; ואת מראה פנים המטוס לפני כל המראה.

 

דוד מימון, מנכ"ל אל על: "ברצוני להודות לאילן אבישי על שבע שנים עמוסות ומוצלחות במהלכן מילא במסירות את תפקיד ראש אגף שירות בטיסה. במסגרת תקפידו הוביל אילן את מערך השירות בתקופות מאתגרות והיה שותף להישגים רבים, המציבים את מערך השירות של אל על בשורה הראשונה של חברות תעופה בעולם״.

 

מימון הוסיף כי: "מירה מביאה עמה ניסיון ורקע חשוב לתחום השירות בטיסה, ואני בטוח שתעמוד בהצלחה במימוש החזון העסקי של האגף, הכולל: חתירה לשירות בטיסה ברף גבוה והענקת תחושת ׳הכי בבית בעולם׳ לנוסעינו; תפעול מיטבי, מקצועי וחסכוני של התהליכים התומכים בשירות בטיסה ומקסום פוטנציאל ההכנסות".

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 923
פייסבוק

×