אל על: מירה פיזיצקי מונתה לראש אגף שירות בטיסה

זאת במסגרת היערכות מחודשת של אגפי השירות והשיווק בחברה. תחליף החל מ-1 בנובמבר את אילן אבישי אשר ביקש לסיים את תפקידו בחברה לאחר שבע שנים


14:08 ,02.10.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

מנכ"ל אל על, דוד מימון, הודיע היום על מינויה של מירה פיזיצקי לתפקיד ראש אגף שירות בטיסה באל על. מירה מילאה בחברת אל על שורת תפקידים בתחומי המסחר והשירות, ובשנים האחרונות שימשה כראש מטה מנכ"ל. בתפקיד זה היתה אחראית על תכנון ומעקב אחר תכניות העבודה של מנכ"ל אל על, ובכלל זה הצטיידות במטוסי בואינג דרימליינר שהראשון בהם הגיע בחודש שעבר לישראל; חתימה על הסכמי שיתוף פעולה עם חברות תעופה זרות; השקת מותג הלואו קוסט UP ועוד. למירה תואר במשפטים מהקריה האקדמית אונו, קריית אונו.

 

לפני כחצי שנה מונתה מירה פיזיצקי לתפקיד ראש אגף שיווק בחברה וכעת במסגרת היערכות מחודשת של אגפי השירות והשיווק באל על, נענתה לבקשת המנכ"ל לעבור לתפקיד ראש אגף שירות בטיסה שנחשב לאחד החשובים בכל הקשור לעסקי הליבה של החברה ולחוויית הנוסעים. האגף כולל בתוכו את תת אגף הדייל הראשי, שתפקידו העיקרי הוא שמירה על בטיחות הנוסעים לצד מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר; תפעול שירות בטיסה על כל ההיבטים הלוגיסטיים; תפעול מזון וצידה; מערך הבידור בטיסה; מכירות הדיוטי פרי בטיסה; ואת מראה פנים המטוס לפני כל המראה.

 

דוד מימון, מנכ"ל אל על: "ברצוני להודות לאילן אבישי על שבע שנים עמוסות ומוצלחות במהלכן מילא במסירות את תפקיד ראש אגף שירות בטיסה. במסגרת תקפידו הוביל אילן את מערך השירות בתקופות מאתגרות והיה שותף להישגים רבים, המציבים את מערך השירות של אל על בשורה הראשונה של חברות תעופה בעולם״.

 

מימון הוסיף כי: "מירה מביאה עמה ניסיון ורקע חשוב לתחום השירות בטיסה, ואני בטוח שתעמוד בהצלחה במימוש החזון העסקי של האגף, הכולל: חתירה לשירות בטיסה ברף גבוה והענקת תחושת ׳הכי בבית בעולם׳ לנוסעינו; תפעול מיטבי, מקצועי וחסכוני של התהליכים התומכים בשירות בטיסה ומקסום פוטנציאל ההכנסות".