אל על מרחיבה את לוח הטיסות לעונת החורף

החברה מוסיפה טיסות לרומא, ז׳נבה, אתונה וברלין. מהלך זה מצטרף להכרזות האחרונות של החברה בנוגע להוספת טיסה שבועית לבנגקוק ופתיחת נתיבים ישירים לליסבון, ניס ומנצ׳סטר


13:17 ,14.11.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת אל על הודיעה היום על הוספת טיסות לרומא, ז׳נבה, אתונה וברלין בעונת החורף הקרובה. החברה הוסיפה טיסה שלישית לרומא כך שסה״כ תפעיל 14 טיסות שבועיות ליעד. החברה הוסיפה טיסה חדשה לז׳נבה בימי שישי כך שסה״כ תפעיל 6 טיסות שבועיות בעונת הסקי. כמו כן, החברה הוסיפה לאתונה טיסות נוספות בימים ראשון ושישי בבוקר, החל מאמצע פברואר. כמו כן הוסיפה טיסה שלישית לברלין כך שסה״כ תפעיל 13 טיסות שבועיות ליעד.


לצד הרחבת היצע הטיסות ליעדי אירופה בעונת החורף, אל על חנכה לאחרונה שתי טיסות ישירות שבועיות בקו תל אביב - ליסבון, ואף הכריזה בשבוע האחרון על פתיחת נתיבים ישירים חדשים לניס ומנצ'סטר, במחירי השקה מיוחדים.

 

כמו כן, אל על הודיעה לאחרונה על הוספת טיסה שבועית לבנגקוק שבתאילנד, החל מה-7  בדצמבר 2018. הטיסה תמריא מת״א במטוסי בואינג 777, בימי שישי בשעה 00:30, ותנחת בבנגקוק ביום שישי אחר-הצהריים. טיסת החזור תמריא מבנגקוק במוצאי שבת בשעה 22:00 ותנחת בתל-אביב ביום ראשון לפנות בוקר.

 

מיקי שטרסבורגר, סמנכ״ל מסחר וקשרים תעופתיים באל על: ״אל על פועלת להרחבת מגוון הטיסות מנתב״ג והיצע היעדים שלה ברחבי העולם, כאשר ההרחבה הנוכחית של לוח הטיסות בחורף הקרוב מצטרפת להודעות נוספות שהוצאנו לאחרונה בנוגע להוספת טיסות ישירות לליסבון, ניס, מנצ׳סטר ובנגקוק״.