בואינג: הדרימליינר הראשון נמסר לקוריאן אייר

חברת קוריאן אייר צפויה לצרף השנה לצי המטוסים שלה חמישה מטוסי דרימליינר מדגם 787-9. חמישה מטוסי דרימליינר נוספים יתווספו עד 2019


11:25 ,27.02.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

בואינג, יצרנית המטוסים המובילה, וקוריאן אייר, חברת התעופה הקוריאנית, חוגגות את מסירתו של מטוס הדרימליינר הראשון מדגם 787-9. חברת התעופה הקוריאנית, שבסיסה בסיאול, תהיה הראשונה בקוריאה להפעיל את מטוס הדרימליינר. בהתאם לדרישות ההסמכה הנהוגות בקוריאה, בטרם תושק טיסה ארוכת טווח, על המטוס לבצע טיסות פנימיות בין האי ג'אג'ו (Jeju)  שבדרום קוריאה ולגימפו (Gimpo), שדה התעופה הבינלאומי שבעיר סיאול, במשך החודש הראשון לכניסתו לשירות. בהמשך השנה צפוי המטוס לטוס למגוון יעדים ברחבי העולם ביניהם טורונטו, מדריד ואף שוויץ.

 

ריק אנדרסון, נשיא מח' מכירות צפון מזרח אסיה, חטיבת המטוסים האזרחית, בואינג: "זהו ציון דרך מרגש נוסף בקשרים הענפים בין בואינג וחברת התעופה הקוריאנית. חברת התעופה ממשיכה להוביל את תחום התעופה המסחרי הגלובלי, ואנו בטוחים כי היעילות והנוחות שמציע מטוס הדרימליינר מדגם 787-9 יסייע להמשך הצלחתה בתחום, גם בשנים הבאות".

 

וולטר צ'ו, נשיא חברת התעופה קוריאן אייר: "מטוס הדרימליינר ממשיך לגלם תפקיד מפתח בצי המטוסים שלנו, והוא המאפשר לנו להציע ללקוחותינו את הדור הבא של חוויית הטיסה. זהו מטוס שקט, חסכוני בדלק ועלויות התפעול והתחזוקה שלו נמוכות. זאת נוסף על היותו מרווח ובעל עיצוב אלגנטי וחדשני. כל אלו יבטיחו ללקוחותינו את התנאים הדרושים לנוחות מירבית".

 

קוריאן אייר צפויה לצרף השנה אל הצי שלה 5 מטוסי דרימליינר מדגם 787-9 ו-5 מטוסי דרימליינר נוספים יתווספו עד 2019.

 

מטוס הבואינג מדגם ה787-9 הוא החבר השני במשפחת מטוסי דרימליינר היעילה, הזוכה לציונים גבוהים במדד שביעות הרצון של הנוסעים.

 

חברת התעופה קוריאן אייר, בעלת צי של 175 מטוסים נחשבת לאחת מבין 20 חברות התעופה המובילות בעולם. החברה מפעילה 460 טיסות יומיות ל-132 ערים ב-46 מדינות ברחבי העולם.