בריטיש איירוייס: 19 חידושים בהיקף של 6.5 מיליארד דולר לכבוד 2019

15 מטוסים חדשים יצטרפו לצי המטוסים של החברה, בהם ארבעה מטוסי איירבאס 350A רחבי גוף ושני מטוסי בואינג 777 חדישים. בנוסף, רשת WiFi מתקדמת תופעל לרווחת הנוסעים והחברה תפתח טרקלינים חדשים


13:49 ,10.01.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

בריטיש איירווייס, חברת התעופה המובילה, תציין במהלך השנה 100 שנים להיווסדה, ועד אז, מפרסמת לא פחות מ-19 חידושים לקראת 2019. יעדים חדשים ומפתיעים, שדרוג מחלקות העסקים ושיפורים טכנולוגיים לרווחת הנוסעים.

 

שנת 2019 מתוכננת להיות השנה העמוסה ביותר בפעילותה של חברת התעופה מזה כעשור, ואל היעדים המוכרים שאליהם טסה בריטיש איירווייס ברחבי העולם, הצטרפו יעדים חדשים ומסקרנים במיוחד בהם פיטסבורג וצ׳רלסטון שבארה״ב.

 

ברטיש איירווייס השקיעה לא פחות מ-6.5 מילאירד דולר לקראת השנה החדשה; 15 מטוסים חדשים יצטרפו לצי המטוסים של החברה, בהם ארבעה מטוסי איירבאס 350A רחבי גוף ושני מטוסי בואינג 777 חדישים. בנוסף, רשת WiFi מתקדמת תופעל לרווחת הנוסעים אשר רוצים להירגע במהלך הטיסה עם צפייה בסרט או בפרק מסדרת טלוויזיה אהובים עליהם, או לקרוא חדשות ולהתכתב עם חבריהם.

 

החברה תבצע השנה מהפך ושדרוג לכל מחלקות היוקרה החל ממחלקת הWorld Traveler Plus  מחלקת העסקים והמחלקה הראשונה: תצורת המושבים עוצבה מחדש בשלוש המחלקות, לצדם, כל המצעים, כלי המיטה, מוצרי השינה וערכות הנוחות יעוצבו מחדש על ידי מעצבים בריטיים מובילים, כאשר גם תפריטי המנות והמשקאות יוחלפו, זאת לאור שיתוף הפעולה עם ענקית המזון המובחרתDo&Co  שתנצח על הכנת המנות היוצאות מנמל הבית בהית׳רו. בנוסף, תציע החברה טרקלינים חדשים לטובת נוסעי היוקרה בשדות התעופה של סן פרנסיסקו, יוהנסבורג, ג׳נבה ונמל התעופה JFK בניו יורק.

 

החידושים וההשקעה של בריטיש איירווייס בשנת 2019 לא יוגבלו רק לאוויר: גם בכל הקשור לשירותי הקרקע ביצעה החברה שדרוגים משמעותיים לטובת לקוחותיה. אתר האינטרנט של החברה עוצב מחדש בכדי להפוך את תהליך הזמנת הכרטיסים ליעיל ופשוט יותר. כמו כן, החברה הציגה תגי כבודה דיגיטליים מיוחדים, המאפשרים לטסים מלונדון לסמן את הכבודה שלהם באמצעות אפליקציה ייעודית המסתנכרנת באופן אוטומטי עם מערכות החברה ומאפשרת קיצור תהליכי הצ׳ק אין בשדה התעופה, קיצור משמעותי של תורים וזמני המתנה וכן מעקב אחר המזוודות בכל רגע נתון. בנוסף, בעקבות ההצלחה של הפיילוט בשדה התעופה הית׳רו שבלונדון, בריטיש איירווייס הודיעה כי תפרוש אמצעי זיהוי ביוטמריים בשדות תעופה מרכזיים נוספים ברחבי העולם: גטוויק, גיי.אפ.קיי, אורלנדו, לוס אנג׳לס, מיאמי ועוד. החברה תצטייד גם ברכבי פושבאק (דוחפים) בלתי מאוישים, נשלטים מרחוק וידידותיים לסביבה, אשר יקצרו את זמני הסבב של המטוסים ויפחיתו איחורים בכ-70%. חידוש נוסף שתציע החברה יהיה הזמנת חדרים במלונות דרך אפליקציה ייעודית עבור נוסעים שפספסו את טיסתם.