גרמניה איירליינס תפעיל טיסות מת״א לנירנברג

קו התעופה החדש יחל לפעול בתחילת נובמבר בתדירות של פעמיים בשבוע בימים שני וחמישי. החברה תגדיל בנוסף את תדירות הטיסות מת"א לדיסלדורף ל-4 פעמים בשבוע


11:38 ,19.10.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

 

חברת התעופה הגרמנית "גרמניה איירליינס" אשר מפעילה כיום שני קווים סדירים מתל אביב לדיסלדורף והמבורג, מרחיבה את פעילותה בישראל והיא תפתח בתחילת החודש הבא קו חדש וייחודי לנמל התעופה נירנברג. נמל זה משרת מטרופולין של יותר כ-2.5 מיליון תושבים רובם מהערים נירנברג, ביירות', ארלנגן ופירט. קו התעופה החדש יופעל פעמיים בשבוע בימים שני וחמישי.

 

במקביל הגדילה החודש גרמניה את תדירות הטיסות מת"א לדיסלדורף ל-4 פעמים בשבוע כאשר הטיסות יצאו בימי ראשון, שני, שלישי וחמישי. גרמניה איירליינס גם מפעילה טיסות ישירות מת"א להמבורג פעמיים בשבוע בימי שני וחמישי.

 

גדעון טהלר, מנכ"ל טל תעופה אשר מייצגת את גרמניה איירליינס בישראל: "פתיחת הקו החדש והשלישי מת"א של גרמניה איירליינס והרחבת תדירות הטיסות לדיסלדורף מסמלים את האמון הרב שיש לחברה בשוק התעופה הישראלי. הקו הישיר לנירנברג יעניק אפשרות נוחה ומשתלמת ביותר להגיע ישירות לאזור בוואריה האהוב מאד על קהל המטיילים הישראלי, כמו גם על אנשי העסקים. העיר נירנברג היא מהיפות באירופה וידועה בשווקים המרהיבים. נמל התעופה בנירנברג הינו נקודה מרכזית להתחיל טיול ליער השחור הנמצא במרחק של כשעתיים נסיעה ברכב. לקו גם פוטנציאל רב להביא תיירים רבים וחדשים מהמטרופולין העצום".

 

נציין כי חברת התעופה הגרמנית הודיעה לאחרונה על הרחבת פעילותה הבינלאומית,  ובמקביל לפתיחת הבסיס חדש בנמל התעופה של נירנברג, החברה תפתח לראשונה מקיץ 2018 גם טיסות מנמל התעופה ברלין טגל למבחר יעדים בנוסף לפעילותה בנמל התעופה ברלין שונפלד, כמו כן תגדיל את פעילותה בנמלי התעופה בדיסלדורף ודרזדן. בעקבות זאת, גרמניה איירליינס תטוס מכ-13 שדות תעופה שונים בגרמניה ליעדים באירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון.