דירוג מעלה: אל על זכתה במעמד פלטינה פלוס

החברה היחידה מקרב החברות הציבוריות בענף התשתיות, אנרגיה ותחבורה שזכתה במעמד פלטינה פלוס ומדורגת כגבוהה ביותר, עם ציון 94 כללי. אל על הינה היחידה מענף התעופה שמופיעה בדירוג מעלה


12:23 ,03.07.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

אל על זכתה במעמד פלטינה פלוס (המעמד הגבוה ביותר) ברשימת דירוג מעלה לשנת 2019. זו השנה השנייה ברציפות בה אל על זוכה במעמד הגבוה ביותר במדד האחריות החברתית, כאשר היא החברה היחידה מקרב החברות הציבוריות בענף התשתיות, אנרגיה ותחבורה שזכתה במעמד פלטינה פלוס ומדורגת כגבוהה ביותר, עם ציון 94 כללי. כמו כן החברה היא היחידה מענף התעופה שמופיעה בדירוג מעלה.

 

הדירוג בוחן ומודד את פעילותן של חברות מובילות במשק בתחומי ליבה במסגרת העשייה אשר כוללים, בין היתר: אתיקה ושקיפות, יחסי עבודה, גיוון והכלה, איכות סביבה, התנדבות, תרומה לקהילה, ממשל תאגידי, נגישות, אחריות ברכש ועוד.

 

דירוג מעלה, שנוסד בשנת 2003, משמש כיום כמדד הראשי להערכת אחריות תאגידית בישראל. הציון הגבוה בו זכתה אל על, מדגיש את החשיבות הרבה שהחברה מקדישה לקשריה עם הלקוחות, העובדים והספקים, בדגש על אתיקה והתנדבות בקהילה, באופן קבוע ולאורך כל השנה.

 

יהודית גריסרו, סמנכ״לית חטיבת משאבי אנוש ומינהל באל על, ייצגה את החברה בטקס חשיפת הדירוג שהתקיים בבורסה לניירות ערך בתל אביב וציינה כי ״אנו שמחים וגאים על הזכייה במעמד פלטינה פלוס, זו השנה ה-2 ברציפות. הדירוג הגבוה לו זכינו, מעיד במידה רבה על החשיבות שהחברה מקדישה לתחום האחריות התאגידית והפעילות למען הקהילה״.