דלתא: הליך צ'ק אין אוטומטי למשתמשים באפליקציה

הפונקציה החדשה זמינה בגרסה המעודכנת של האפליקציה ומאפשרת לנוסעים לבצע את תהליך הצ'ק אין החל מ-24 שעות לפני שעת הטיסה המתוכננת. ניתן אף להזמין מטען ולשנות את מקומות הישיבה


13:58 ,18.10.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

דלתא אייר ליינס מציגה שירות 'צ'ק אין' אוטומטי למשתמשים באפליקציית Fly Delta, וזאת על מנת לייעל ולזרז את חוויית ה'צ'ק אין' של הנוסעים, ובכדי לחסוך להם את זמן ההמתנה בעמדות הקבלה. באמצעות האפליקציה הנוסעים יכולים אף לצרף מטען, לשנות את מקומות הישיבה ולרכוש מושבים משודרגים

 

מדלתא נמסר כי הפונקציה החדשה זמינה בגרסה המעודכנת של האפליקציה ומאפשרת לנוסעים לבצע את תהליך הצ'ק אין החל מ-24 שעות לפני שעת הטיסה המתוכננת: הנוסעים מקבלים התראה באמצעות הדואר האלקטרוני, פותחים את האפליקציה, לומדים פרטים נוספים על טיסתם ומאשרים את ההוראות הקשורות לנשיאת חפצים מוגבלים. בסיום התהליך מתקבל אישור העלייה למטוס והוא מופיע ביחד עם כל המסמכים הנדרשים לנסיעה.

 

רונדה קרופורד (Crawford), סגנית נשיא דלתא לאסטרטגיה דיגיטלית ותפוצה גלובלית, ציינה כי ״שמענו מהנוסעים שהם היו שמחים לשחרר לחץ הקשור לטיסה, וזאת אם יוכלו לדעת שאישור העלייה למטוס מוכן והם יודעים את מיקום המושב שלהם. האפשרות לצ'ק אין אוטומטי מספקת את השקט והשלווה בדרך פשוטה שגם חוסכת זמן יקר. השתדלנו שחוויית המשתמש באפליקציה תהיה אינטואיטיבית ככל האפשר. למשל, ברגע שהנוסע מוסיף מטען תחת אופציית Today  -כפתור המטען משתנה לתצוגה עם כותרת: ׳אתר את המטען שלי׳, כך שהנוסע יוכל מאותו רגע לעקוב אחרי מטענו האישי בכל מהלך הנסיעה"

 

מדלתא אייר ליינס נמסר עוד כי שירות ה'צ'ק אין' האוטומטי אפשרי בשלב זה לכל הנוסעים בטיסות הפנים ארציות בארה"ב שיש להם את האפשרות להזמין מושב מראש. נוסעים המבקשים סיוע בנושא טיסה עם חיית מחמד או נוסע צעיר ללא מלווה חייבים להשתמש בשירותי עמדות הבידוק.