החל מאפריל: טיסה יומית בקו תל אביב ליסבון

חברת התעופה הלאומית של פורטוגל, TAP, המיוצגת בישראל על ידי אופן סקיי, מכריזה על השקת טיסה יומית בקו תל אביב - ליסבון החל מה-1 לאפריל 2019. פתיחת הקו הינה חלק מתכנית הרחבת פעילות ברחבי העולם


12:46 ,12.09.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה הלאומית של פורטוגל, TAP, המיוצגת בישראל על ידי אופן סקיי, מכריזה על השקת טיסה יומית בקו תל-אביב-ליסבון החל מה-1 לאפריל 2019. פתיחת הקו, אליו החלה מכירת הכרטיסים, הוא חלק מתוכנית הרחבה ופתיחת קווים של החברה ברחבי העולם.

 

הקו יופעל באמצעות מטוס איירבוס A321 בעל 168 מושבים. הטיסה מתל אביב תמריא בשעה 5:05 בבוקר ותנחת בליסבון בשעה 9:00 (זמנים מקומיים), הטיסה מליסבון תמריא בשעה 14:20 ותנחת בשעה 21:30 בישראל. 

 

הקו החדש יאפשר הגעה נוחה ומהירה לא רק לבירה ליסבון אלא ליעדים נוספים של החברה: פורטו, פארו, מדיירה והאזוריים, כמו גם יעדים נוספים באפריקה וביבשת אמריקה. TAP טסה ליעדים בארה״ב ובקנדה וכן למספר יעדים בברזיל ובדרום אמריקה.

 

מנכ״ל TAP אייר פורטוגל, אנטונאדלו נבס, ציין כי ״פתיחת הקווים החדשים תל אביב ליסבון, באזל - ליסבון ודבלין - ליסבון היא צעד נוסף לאסטרטגיה החזקה שלנו שמאפשר המשך צמיחה והתרחבות. אנו מציעים קישוריות נוחה ושירות מצוין לטובת נוסעינו״. 

 

עם פתיחת הקווים החדשים חברת TAP אייר פורטוגל תטוס ל-21 שדות תעופה ב-88 ערים וב-36 מדינות ברחבי העולם. TAP אייר פורטוגל חברה בברית התעופה Star Alliance אשר בסיסה פועל בשדה התעופה הבינלאומי של ליסבון. החברה מפעילה 69 מטוסי איירבוס בחברת TAP ו-21 מטוסי ATR בחברת TAP Express.