הנהלה חדשה לקבוצת לופטהנזה בעולם ובישראל

מינויו החדש של עופר קיש כמנכ"ל הקבוצה צוין באירוע החגיגי שמשך אליו בכירים בהנהלת החברה העולמית בהם הייקה בירלנבך ואקסל הילגרס


11:42 ,28.03.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

הנהלת קבוצת לופטהנזה קיימה אירוע חגיגי בישראל לרגל סדרת מינויים בקבוצה הבינלאומית, הנוגעים גם בישראל. הביקור בישראל נערך על רקע תהליך הרה-אורגניזציה הבינלאומי של הקבוצה, תהליך המשפיע  גם על ישראל. במהלך הביקור יוכרז באופן פורמלי על מינוי של מר עופר קיש  לתפקיד מנכ"ל הקבוצה בישראל, הכוללת את חברות התעופה  לופטהנזה, אוסטריאן איירליינס ו-SWISS .

 

הייקה בירלנבך (Heike Birlenbach) אשר הגיעה לביקור בזק בישראל, מונתה לסגנית נשיא בכירה למכירות בקבוצת לופטהנזה ומנהלת מסחרית ראשית של פעילות לופטהנזה בנמל הבית של הקבוצה בפרנקפורט.

 

עוד בין המבקרים מר אקסל הילגרס, אשר בתפקידו כמנהל המכירות האזורי לאזור רוסיה, חבר העמים יהיה אחראי מעתה, גם על ישראל (CIS).

 

ישראל הינה בין היעדים הראשונים בהם מבקרת בירלנבך במסגרת התפקיד החדש. "ישראל, היתה ועודנה, בין השווקים החשובים ביותר לקבוצת לופטהנזה הגלובלית. הרבה התרחש מאז החלה הפעילות בישראל, אז נשאו מטוסי לופטהנזה 1,200 נוסעים בלבד, בשתי טיסות שבועיות. הצוות המקומי שלנו מציג היום הישגים יוצאים מן הכלל עם למעלה מ- 70 טיסות שבועיות בין תל אביב לפרנקפורט, מינכן, וינה, ציריך ועוד".

 

"מובן שאיננו יכולים לנוח על זרי הדפנה. אנו משקיעים 500 מיליון יורו בפרויקטים חדשניים כמו מרכז החדשנות שלנו בברלין המציע פתרונות לשיפור ושדרוג חוויית הטיסה ללקוחותינו. כמו כן, רק לאחרונה סיימנו תהליך אמיץ ויוצא דופן בהיסטוריה שלנו - במהלך 3 שנים השקענו מדי יום 1 מיליון אירו בשדרוג המחלקות בכל המטוסים רחבי הגוף שלנו.

 

"אנו מודעים לצורך של הישראלים להישאר מחוברים, ולכן שירות ה- WiFi שלנו FLYNET מהווה תוספת  נהדרת לטיסות שלנו. כבר עכשיו אנו מציעים את פלטפורמת הבידור בטיסה המתקדמת ביותר המהווה סיפור הצלחה לנוסעים שלנו".

 

באירוע צוין גם מינויו של עופר קיש, המנכ"ל הנכנס של הקבוצה בישראל. קיש אשר הוביל בשש  השנים האחרונות  את מכירות הקבוצה במרכז ומערב אירופה, חוזר לתפקיד מנהל הקבוצה בישראל, הכוללת כאמור את החברות לופטהנזה, סוויס ואוסטריאן איירליינס.

 

קיש מחליף את רולף קולר, אשר כיהן כמנכ"ל בישראל במשך 3 השנים האחרונות ואשר פורש לגמלאות לאחר למעלה מ-30  שנות פעילות בקבוצה, וכן את אבנר גורדון אשר ניהל את חברת סוויס מאז השקתה בשנת 2001.

 

הגב' בירלנבך בירכה גם את טל מושכל, מנהל יחסי הציבור לאזור מזרח תיכון ואפריקה, אשר קודם על ידי הנהלת החברה העולמית לנהל את יחסי הציבור של הקבוצה בצפון ודרום אמריקה,  ובעקבות כך יעבור לניו יורק.