חברת התעופה "גרמניה" תשיק קו ישיר חדש אילת-דיסלדורף

גרמניה איירליין מתכננת לפתוח גם קו טיסות ישיר וסדיר לאילת. רק השבוע השיקה ”גרמניה" את הטיסות החדשות, הסדירות והישירות מתל אביב להמבורג וליער השחור


11:19 ,05.03.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה הגרמנית “גרמניה”, אשר החלה השבוע (שני) באופן רשמי את פעילותה כחברת תעופה בקו ישיר בין תל אביב להמבורג וליער השחור/באדן באדן, הודיעה כי בכוונתה לפתוח במהלך 2015 לראשונה גם קו טיסות ישיר, סדיר, חדש וייחודי מדיסלדורף לאילת. 

 

הקו הישיר מדיסלדורף לאילת מתוכנן להיפתח לקראת אוקטובר 2015 ויפעל בשלב ראשוני פעם בשבוע באופן סדיר. הקו יאפשר לתיירים רבים מגרמניה לבקר בנוחות ובקלות בעיר הנופש הדרומית. העיר דיסלדורף נבחרה גם לאור מיקומה הגיאוגרפי וקרבתה להולנד ובלגיה וכן חיבור השדה לטיסות המשך רבות ונוחות, מה שיאפשר לתיירים רבים גם ממדינות אחרות באירופה לבקר בקלות ובנוחות בעיר באילת ובים האדום. 

 

בשלב ראשון הטיסות ינחתו בשדה התעופה "עובדה" אך בעתיד מתוכננות הטיסות לעבור לשדה התעופה החדש שנבנה בתמנע. 

 

בכוונת החברה להציע מחירים אטרקטיביים ביותר וגם אפשרות נוספת וזולה לישראלים הטסים לגרמניה ואירופה, כמו כן, תיהיה אפשרות לרכוש כרטיס משולב הכולל את תל אביב ואילת. מחירי הטיסות כמו לתל אביב, החל מ-99 יורו לכיוון.

 

ההחלטה הסופית על פתיחת הקו מדיסלדורף נעשתה בתיאום ובעזרתם הרבה של מינהל השיווק במשרד התיירות בראשות סמנכ"ל השיווק אורן דרורי, משרד התחבורה, התאחדות המלונות באילת ועיריית אילת, שהביעו את תמיכתם ואמונתם בפוטנציאל הרב הטמון בקו הישיר שיאפשר לראשונה הבאת תיירים רבים לאילת מחלקים נוספים וחשובים בגרמניה ואירופה.

 

חברת התעופה "גרמניה" היא אחת מחברות התעופה הוותיקות בגרמניה ומפעילה כיום רשת נתיבי טיסה לכ-140 יעדים באירופה, צפון אפריקה, מערב אסיה והמזרח התיכון באמצעות צי של 24 מטוסים. "גרמניה" נמצאת היום במגמת צמיחה ושגשוג ומתפתחת בהצלחה לשווקים בינלאומיים חדשים. 

 

"גרמניה" הודיעה כי יהיה ניתן לבצע הזמנות לאילת כבר מ- 21/3/15 בכל ערוצי המכירות.