חברת Exp-Air תייצג את ק.א.ל בקנדה

מינוי החברה כסוכן מכירות בהתאמה לאסטרטגיה של ק.א.ל לפתוח קווים חדשים בין צפון אמריקה לאירופה


13:08 ,18.08.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה ק.א.ל מינתה את חברת Exp-Air לסוכנת המכירות (GSA) שלה בקנדה.

 

מנכ"ל ק.א.ל איל זגגי אמר כי חיזוק הנוכחות של ק.א.ל בשוק המטען הצפון-אמריקאי הינו חלק משמעותי באסטרטגיה של החברה. על פי אסטרטגיה זו, ק.א.ל בוחנת פתיחת קווים חדשים בין צפון אמריקה ואירופה וכחלק מתוכנית זו החלה בחודשים האחרונים לבצע טיסה שבועית ממונקטון, קנדה לליאז', בלגיה.

 

זגגי: "לאחר בחינת מספר שותפים פוטנציאליים מצאנו ב-Exp-Air שותף מנוסה מאוד, מקצועי ומסור. אנחנו בטוחים ביכולת שלהם לתמוך בתוכניות העסקיות שלנו על ידי הגדלת הפעילות הקיימת מקנדה לאירופה".

 

אמר נשיא חברת Exp-Air Daniel Oullette: "ל-Exp-Air יש נוכחות נרחבת ברוב חלקי קנדה - מונטראול, טורונטו, ונקובר, ויניפג וקלגרי. במסגרת שיתוף הפעולה עם ק.א.ל החברה מתכננת להתרחב לאזור האטלנטי של קנדה (מזרח קנדה). הפריסה שלנו תאפשר לנו לתמוך בצורה מיטבית בתוכניות העסקיות של ק.א.ל ובנקודת היציאה הנוכחית של ק.א.ל מקנדה, בשדה התעופהYQM  במונקטון. ההסכם החדש מהווה הזדמנות מצוינת לשתי החברות לצמוח ביחד ולהרחיב את נתח השוק בתנועת במטענים בין קנדה לאירופה. יש אצלנו תחושה חזקה של חיבור עם המנטליות, היושרה והתרבות הארגונית של ק.א.ל, שתואמות מאוד את התרבות שלנו. אנחנו מצפים לשיתוף פעולה פורה ויעיל בין החברות".

 

סמנכ"ל המכירות של Exp-Air Danny Olynick: "אנחנו נרגשים מההסכם האסטרטגי החדש שנחתם עם ק.א.ל. יש ביקוש באזור מזרח קנדה לקיבולת מטען Upper deck, שיסופק בצורה קבועה ואמינה כפי שק.א.ל יודעת לספק. יש באזורנו גם דרישה ליכולות המיוחדות של ק.א.ל בתחום מטענים מבוקרי טמפרטורה, סוסים ומטענים בגדלים חריגים, בעיקר בענף הנפט והגז. מעבר לכך, ענף הייצוא המרכזי שלנו יהיה בתחום המוצרים המתכלים - פירות ים ולובסטרים למערב אירופה, אסיה ואפריקה".