חברת Wizz Air זכתה בתואר ״חברת התעופה של השנה״

חברת Wizz Air זכתה בתואר חברת התעופה של 2019 בטקס Air Transport Awards שהתקיים ביוון לאחרונה. במהלך שש שנות פעילות בישראל החברה הטיסה למעלה מ-1.2 מיליון נוסעים מישראל ואליה


12:20 ,13.05.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת Wizz Air זכתה בתואר חברת התעופה של 2019 בטקס Air Transport Awards שהתקיים ביוון לאחרונה. Air Transport Awards הינם הפרסים הבינלאומיים היחידים הכוללים את כל הקטגוריות העיקריות של תעשיית התחבורה האווירית.

 

סטפן ג׳ונס, סמנכ״ל Wizz Air, אמר בטקס הענקת הפרס כי ״הזכייה של Wizz Air בתואר חברת התעופה של שנת 2019 הינו עוד ציון דרך חשוב עבור החברה. זכייה זו הינה תוצאה של עבודה קשה ומסירות של צוות החברה, נאמנות ואמון הלקוחות ותמיכה של השותפים שלנו. הזכייה מהווה הוכחה שאנחנו על המסלול הנכון להנגשת טיסות במחיר לכל כיס.  נמשיך לשפר את חוויית הלקוח תוך הבאת חדשנות והבטחה כי כל אחד יכול ליהנות מנסיעות וחופשות״. 

 

חברת Wizz Air היא חברת הלואו-קוסט הגדולה ביותר במרכז ומזרח אירופה. החברה מפעילה צי של 112 מטוסים מסוג איירבוס בדגמים שונים ומציעה למעלה מ-600 קווים, מ-26 בסיסים המחברים 146 יעדים ב-44 מדינות.

 

מאז טיסת הבכורה של  Wizz Air מתל אביב לבודפשט, החברה ממשיכה לשלב קווים חדשים בהתאם לצרכי הלקוחות. החברה מציעה מישראל ואליה 24 קווים ל-10 מדינות ברחבי אירופה, הטיסות ממריאות מנתב״ג ועובדה ונוחתות בין היתר בלובלין, קראיובה, קושיצה, לונדון-לוטון וורנה. במהלך 6 שנות פעילות בישראל הטיסה החברה למעלה מ-1.2 מיליון נוסעים מישראל ואליה.