חטיבת הקייטרינג של ISS תספק מזון לנוסעי קתאי פסיפיק

גבי גלזר: שמחנו לראות כי נציגי קתאי הבחינו במקצועיות ובמגע האנושי שלנו, ואני בטוח שמדובר בתחילתו של שיתוף פעולה רב שנים


14:35 ,18.01.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

במסגרת ההכנות לתחילת פעילותה בישראל ב-28.3.2017, חברת התעופה הלאומית של הונג קונג, "קתאי פסיפיק", חתמה על הסכם עם חטיבת הקייטרינג התעופתי של קבוצת ISS ישראל מתאגיד ISS העולמי.

 

מהחברה נמסר כי שפים מהונג קונג ומישראל כבר החלו לעבוד ביחד על יצירת תפריט סיני ותפריט בינלאומי המיועד לנוסעים.  

 

אבי הוכמן, מנכ"ל קבוצת ISS ישראל: "אנו מספקים כיום קייטרינג איכותי ליותר מ-25 חברות תעופה בינלאומיות הפועלות בישראל, ואני גאה על ההצלחה של חטיבת הקייטרינג התעופתי ובעיקר על המשך הצמיחה הבלתי פוסקת שלה. אני בטוח כי לקוחות החברה ייהנו ממנות מפתיעות, בריאות ולא שגרתיות, ברמה קולינרית גבוהה ומפנקת".

 

גבי גלזר, מנכ"ל חטיבת הקייטרינג התעופתי בקבוצת ISS ישראל: "אנו ממשיכים לחזק את מעמדנו כחברה המובילה בענף הקייטרינג התעופתי בישראל. החתימה על ההסכם עם קתאי מהווה המשך ישיר לעבודתנו עם היינאן איירליינס. שמחנו לראות כי נציגי קתאי הבחינו במקצועיות ובמגע האנושי שלנו, ואני בטוח שמדובר בתחילתו של שיתוף פעולה רב שנים".

 

חברת קתאי פסיפיק נחשבת היום לאחת מארבע חברות התעופה הטובות בעולם, ואף הגיעה בעבר למקום הראשון בדירוגים החשובים בעולם של חברות תעופה. קתאי תטוס לארץ 3 פעמים בשבוע, במטוס Airbus A350, מהחדישים והמתקדמים בעולם. החברה קיימה בשנים האחרונות מגעים עם משרד התיירות ומשרד התחבורה כדי להפעיל טיסות לישראל, זאת נוכח הגידול במספר הישראלים שטסים למזרח הרחוק. על פי דוח של רשות שדות התעופה, בין ינואר לספטמבר 2016 טסו בקו תל-אביב – הונג קונג, 91,761 נוסעים.