סאן דור משיקה קו חדש לבלגרד שבסרביה

פתיחת הקו מתאפשרת הודות לחתימה על הסכם חכירה של מטוס שלישי עם חברת KLASJET. זהו היעד ה-16 של חברת התעופה הישראלית שהינה חלק מקבוצת אל על


12:27 ,10.06.2024 מאת: מערכת פורט2פורט

סאן דור מקבוצת אל על ממשיכה להרחיב את פעילותה בעונת הקיץ הקרובה ומשיקה קו חדש לבלגרד, סרביה. החברה תפעיל 2 טיסות שבועיות לבלגרד בימים ראשון וחמישי כאשר הטיסה הראשונה ליעד זה תתקיים ב-11 ביולי. החברה תבצע את הטיסות מטרמינל 3 בנתב״ג. 

 

מחברת סאנדור נמסר כי ״בדומה להשקת הקווים ליעדים החדשים ביוון ופתיחתו מחדש של הקו לפורטו בפורטוגל, גם הוספת יעד זה מתאפשרת הודות להסכם שחתמה אל על עם חברת KLASJET הליטאית לחכירת מטוס שלישי לטובת הגדלת היצע המושבים במטרה לתת מענה לביקושים בקיץ הקרוב״.

 

גל גרשון, מנכ״ל סאן דור מקבוצת אל על: ״בלגרד מצטרפת לרשימת היעדים החדשים של סאן דור בקיץ הקרוב המונה סך הכל  16 יעדי נופש  קרובים שהקהל הישראלי אוהב. בלגרד היא אחת הערים היפות והיחודיות בבלקן, נמצאת במרחק של 3 שעות טיסה בלבד מישראל ומציעה מגוון פעילויות לכל המשפחה, טבע מרהיב, קולנריה משובחת וכן מרכזי קניות מומלצים. הסכם החכירה מאפשר לנו להרחיב את מגוון היעדים, לעדכן את לוח הטיסות בהתאם לביקושים ולהציע לקהל הישראלי את ההזדמנות להתאוורר ולנפוש בקיץ הקרוב״.

 

היעד החדש מצטרף ללוח הטיסות של סאן דור לקיץ הקרוב, שכולל את יעדי הנופש:  סנטוריני, חצי האי פלופונס, רודוס, סלוניקי, קפלוניה וסיטיה-כרתים (יוון), בטומי וטביליסי (גיאורגיה), לרנקה ופאפוס (קפריסין), ורשה וקרקוב (פולין), טיווט (מונטנגרו), פורטו (פורטוגל) וקישינב (מולדובה).