ספייסג׳ט קיבלה מטוס Q400 ראשון של בומברדייה

בומברדייה: קיבולת הנוסעים המוגדלת העומדת על 90 מושבים מאפשרת קיטון של 15% בעלות המושב בהשוואה למטוס Q400 הסטנדרטי הקודם ומהווה יתרון עצום לחברות התעופה


11:10 ,02.10.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

בומברדייה מטוסים מסחריים הודיעה על המסירה של המטוס Q400 הראשון שלה עם 90 מושבים. המטוס נמסר ל-SpiceJet Limited מהודו, החברה ראשונה שמפעילה את המטוס עם הקיבולת החדשה.

 

״אנחנו נרגשים להכניס את מטוס ה-Q400 עם 90 מושבים לצי שלנו״, אמר אג׳אי סינג, יו״ר ומנכ״ל ספייסג׳ט. ״המושבים הנוספים והשיפורים בביצועים יביאו לקיטון ניכר בעלויות ליחידה וגם יאפשרו לנו לענות על הצרכים של השוק שלנו בתחום האזורי״.

 

״המסירה של מטוס ה-Q400 הראשון עם 90 מושבים מפגינה את המחויבות של תוכנית הטורבו-פרופ סדרה Q של בומברדייה להיענות לדרישות של הלקוחות כשהם נותנים מענה לגידול בתעבורה בשווקים אזוריים״, אמר טוד יאנג, מנהל תוכנית המטוסים סדרה Q, בומברדייה מטוסים מסחריים.

 

״אני מודה לעובדים ולספקים ומברך אותם שעבדו ללא ליאות כדי למסור את השיפור האחרון הזה במטוס Q400, ואני מודה גם ללקוחה שלנו ספייסג'ט על התמיכה החזקה שלה ושיתוף הפעולה בתוכנית הזאת של שיפורים מתמשכים״.

 

קולין בול, סגן נשיא בכיר, מסחרי, בומברדייה מטוסים מסחריים, ציין כי ״זאת אבן דרך מאוד חשובה לתוכנית מטוסי ה-Q400 כי האופציה עם 90 מושבים מדגימה את הפוטנציאל להגדלת הרווחיות שיש לטורבו-פרופ הייחודי הזה להציע. קיבולת הנוסעים המוגדלת מאפשרת קיטון של 15% בעלות המושב בהשוואה למטוס Q400 הסטנדרטי הקודם ומהווה יתרון עצום לחברות התעופה. אנחנו שמחים שספייסג׳ט תהיה המפעילה הראשונה שתציג לראווה את היכולות הייחודיות והיצרניות הבלתי מנוצחת של מטוסי הטורבו-פרופ שלנו״.

 

ספייסג׳ט היא חברת תעופה מהודו אשר מפעילה 412 טיסות יומיות ממוצעות ל-54 יעדים, מהם 47 פנימיים ושבעה בינ״ל. חברת התעופה מפעילה את הרשת שלה באמצעות צי של 36 מטוסי בואינג 737NG ו-22 מטוסי בומברדייה Q400.