קבוצת לופטהנזה: החזר של 3.2 מיליארד יורו ללקוחות שטיסתם בוטלה

יותר מ-7.3 מיליון לקוחות קיבלו החזר כספי נכון להיום. קבוצת לופטהנזה פועלת באופן רציף ואינטנסיבי להאצת הטיפול בבקשות ההחזר


12:14 ,12.10.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

מתחילת השנה, חברות התעופה של קבוצת לופטהנזה החזירו מעל 3.2 מיליארד אירו ליותר מ- 7.3 מיליון לקוחות (נכון ל-7 באוקטובר 2020). עקב כך, מספר הכרטיסים שעוד ממתינים להחזר צנח לכ-650 אלף עסקאות בשווי של פחות מ-300 מיליון אירו, זאת למרות הצורך לבטל טיסות נוספות לקראת לוח הטיסות של חורף 2021-2020.

 

מגבלות הכניסה למדינות השונות משתנות כל העת ומאלצות את חברות התעופה של הקבוצה לשנות את לוחות הזמנים שוב ושוב, דבר המוביל לביטולי טיסות בלתי נמנעים.

בקשות ההחזר מטופלות במהירות האפשרית ולכן מספר הבקשות הפתוחות ימשיך לרדת בשבועות הקרובים.

 

קבוצת לופטהנזה פועלת באופן רציף ואינטנסיבי להאצת הטיפול בבקשות ההחזר. לשם כך היא יזמה צעדים רבים. לדוגמה, עובדים רבים ממחלקות אחרות הועברו למרכזי שירות הלקוחות לטובת הטיפול בהחזרים. כמו כן, מספר נותני השירות במרכזי שירות הלקוחות הוגדל פי שלושה ובמחלקות המטפלות בסוכנויות הנסיעות הכמות אף הוגדלה פי ארבעה. צעדים אלה מאפשרים לקבוצה להגיע לטיפול שיא של 1,700 בקשות החזר בשעה.  

 

בנוסף, לקוחות יכולים גם לשנות את כרטיסי הטיסה שלהם באופן גמיש. הקבוצה מציעה לנוסעים שטיסתם בוטלה ומעוניינים לשמור את הכרטיס לנסיעה עתידית, מספר אפשרויות לשינוי הטיסה, ללא תשלום דמי שינוי, כאשר מועד ההמראה החדש יהיה עד ה-31.12.2021. נוסעים אשר רוכשים כרטיסי טיסה חדשים, עד ה-31 בדצמבר 2020, נהנים מן האפשרות לשנות את טיסתם ללא דמי שינוי, מספר רב של פעמים, ללא קשר למועד ההמראה. האפשרות לכרטוס מחדש תקפה לכל יעדי הקבוצה ברחבי העולם ובכל המחלקות.