קתאי פסיפיק: קו ישיר ראשון מהונג קונג לסיאטל

הקו החדש, שיפעל ארבע פעמים בשבוע, יהיה הקו השמיני של קתאי פסיפיק לארה״ב והעשירי בצפון אמריקה בכלל. הקו החדש יחל לפעול ב-31 במרץ 2019


09:56 ,30.07.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת התעופה קתאי פסיפיק, שדורגה לאחרונה במקום השישי ברשימת חברות התעופה הטובות בעולם של SKYTRAX, תשיק קו חדש וישיר בין הונג קונג לסיאטל ב-31 במרץ 2019.קו זה יהפוך את קתאי פסיפיק לחברת התעופה היחידה המקשרת ישירות בין הונג קונג לסיאטל, העיר עם אחוזי הצמיחה הגבוהים ביותר בחוף המערבי של ארה״ב.

 

מנכ״ל קתאי פסיפיק, רופרט הוג, ציין כי הקו החדש לסיאטל, אשר יופעל במטוסים החדישים  Airbus A350-900, מבטא את אסטרטגיית ההתרחבות של קתאי פסיפיק והחיבור ליעדים חדשים שטרם הונגשו מהונג קונג. ״החברה נמצאת השנה בתהליך צמיחה מואץ, עם תשעה יעדים חדשים שהושקו במהלך השנה. הטיסה הישירה בין הונג לסיאטל תקשר בין אחת הערים החדשניות באסיה לבין מרכזי ההיי-טק ברחבי העולם״. עוד מציין הוג, כי הקו החדש מבטא מחויבות לשוק האמריקאי ומחזק את ביסוסה של הונג קונג כמרכז התעופה הגדול ביותר באסיה.

 

הקו החדש, שיפעל ארבע פעמים בשבוע, יהיה הקו השמיני של קתאי פסיפיק לארה״ב והעשירי בצפון אמריקה בכלל. החברה מפעילה כיום קווי טיסה אל בוסטון, שיקגו, לוס אנג׳לס, ניו יורק (JFK), ניו יורק (ניוארק), סן פרנסיסקו, טורונטו וונקובר. קו חדש של קתאי פסיפיק לוושינגטון הבירה יתחיל לפעול ב-15 בספטמבר 2018.

 

חברת התעופה קתאי פסיפיק שבסיסה בהונג קונג מחזיקה צי מטוסים חדיש ומתקדם ומפעילה ממרץ 2017 טיסות ישירות בקו תל אביב הונג קונג באמצעות מטוס האיירבוס A350 החדש, עם חיבורי המשך נוחים ל-75 יעדים באסיה והפסיפיק מתוכם 25 יעדים בסין, 6 יעדים באוסטרליה ו-6 יעדים ביפן.