ק.א.ל והאחים ביבאס הטיסו ג'ירפה לישראל

הג'ירפה, שהוטסה לנתב"ג משדה התעופה ליאז' ומיועדת לחי בר בקרית מוצקין, הינה השנייה שהובלה בחודשים האחרונים


14:18 ,14.09.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

במהלך השבוע שעבר הגיע ג'ירף צעיר וחדש לחי בר בקרית מוצקין. את פרויקט ההובלה ניהלו חברת האחים ביבאס, כשאת ההובלה האווירית משדה התעופה ליאז' ביצעה חברת ק.א.ל.

 

זה הג'ירף השני שמובל בחודשים האחרונים לחי בר. הובלה מסוג זה דורשת מומחיות ואופרציה מיוחדת כדי לדאוג בצורה מקסימלית לשלומו של הג'ירף.

 

סמנכ"ל המסחר בק.א.ל רונן רגרמן: "ק.א.ל משקיעה מאמצים רבים בפיתוח היכולות שלנו בהובלת מטענים מיוחדים - בארץ, במסוף המטענים בליאז' ובקו הטרנסאטלנטי. יש לק.א.ל ניסיון רב עם המוצר הקרוי CAL live בהעברת מגוון רב של בעלי חיים. לק.א.ל יש התמחות רבה בסוסים, אבל לאחרונה יצא לנו להעביר ג'ירפות, דבר שמסב לנו עונג רב. ג'ירפה חדשה בחי בר בקרית מוצקין זו סיבה לחגיגה ואנחנו שמחים להיות חלק ממנה".

 

מנכ"ל האחים ביבאס בע"מ יוסף ביבאס: "העברת הג'ירפה לחי בר של מוצקין הינו אחד מיני פרויקטים רבים שעשינו עם ק.א.ל בהעברת חיות. זה תחום שדורש מקצועיות והבנה בצרכי בעלי החיים ותגובותיהם האפשריות במהלך הובלה אווירית, שיכולה להיות לא נעימה לבעל החיים. אנחנו מוצאים בק.א.ל שותף מעולה לנושא, שכן יש להם את הידע, הכלים והגישה השירותית הנדרשים. כמו כן, אנחנו מוצאים בק.א.ל שותף איכפתי ואוהב חיות. במקרים רבים בהם נדרשנו להוביל בעלי חיים נכחדים למקלטים מוגנים וחברת ק.א.ל יצאה מגדרה בשירות ובעלויות כדי לאפשר לבצע את ההעברה. זה מראה מבחינתי על אכפתיות רבה ודאגה לחיות, שחשובים לי אישית בעבודה עם שותף".