ק.א.ל: יעקב מזרחי מסיים את תפקידו

מזרחי, אשר שימש כמנהל הכספים של החברה במשך 11 וחצי שנים, הודיע על סיום עבודתו ועל רצונו לצאת לדרך חדשה. יו"ר ק.א.ל עופר גלבוע: מודע ליעקב על תרומתו הרבה


10:53 ,06.03.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

סמנכ"ל הכספים של ק.א.ל קווי אוויר למטען יעקב מזרחי הודיע על סיום עבודתו בחברה ורצונו לצאת לדרך חדשה.

 

מר מזרחי מסיים את תפקידו לאחר 11 וחצי שנים בק.א.ל. במהלך עבודתו בחברה כיהן במגוון תפקידים בתחום הכלכלה והכספים התמקד בפיתוח והטמעת כלים כלכליים לניתוח פעילות החברה והובלת תחום הלקוחות החקלאיים. עם שינוי הבעלות בחברה לפני כ-6 שנים, קודם מר מזרחי לתפקיד סמנכ"ל הכספים והיה שותף פעיל במהלכי הפיתוח העסקי והצמיחה בק.א.ל.

 

מק.א.ל. נמסר כי בשנים האחרונות הרחיבה וחידשה החברה  את צי המטוסים שלה ואת פעילותה וחיזקה את מעמדה כמובילת שוק המטענים האוויריים הייעודיים בישראל. לאורך התקופה הצליחה החברה לשפר את השירות ללקוחותיה, תוך שיפור מתמיד של המדדים הפיננסיים והתפעוליים.

 

מר יעקב מזרחי ציין כי "ק.א.ל היתה עבורי בית חם ובו חברים טובים ואנשים אותם אני אוהב וההחלטה לעזוב לא היתה קלה. יחד עם  זאת אני סבור כי זהו הדבר הנכון עבורי ואני עושה זאת בלב שלם. לצד עצב על הפרידה אני נרגש לקראת הזדמנויות ואתגרים חדשים. אמשיך להיות בקשר עם החברה והחברים אותם אני אוהב".

 

מר עופר גלבוע, יו"ר ק.א.ל ובעל השליטה בה, מסר כי "אני מודה ליעקב על תרומתו הרבה לחברה ועל ההישגים הרבים אליהם הגיע בתחומים שהוביל. יעקב הוא מקצוען ובעל יכולת בינאישית יוצאת מן הכלל. אני מכבד את החלטתו לפנות לדרך חדשה ומאתגרת ומאחל לו הצלחה בכל אשר יפנה.

 

"ק.א.ל של היום ממשיכה בתנופת צמיחה והתפתחות. עם הצמיחה והתחרות באים אתגרים חדשים, ואני משוכנע שההנהלה המצוינת וצוות העובדים המסור ידעו למנף את ההצלחה של השנים האחרונות ולהביא את ק.א.ל למימוש החזון העסקי אותו הצבנו לעצמנו. החברה פועלת למצוא סמנכ"ל כספים שיצטרף לצוות ההנהלה של החברה וביחד נתמודד בהצלחה עם האתגרים אותם מציב לנו השוק כיום".