ראש ממשלת בלגיה ביקר בקבוצת ק.א.ל בנתב"ג

מר שארל מישל ביקר במשרדיה הראשיים של קבוצת ק.א.ל בקריית שדה התעופה, ואף ערך סיור באחד ממטוסי המטען של הקבוצה בנתב"ג. עפר גלבוע הקים חברת תעופה למטענים בבלגיה


14:22 ,07.02.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

קבוצת ק.א.ל, אשר הינה אחת מהחברות הישראליות המובילות בקשרי המסחר עם בלגיה, זכתה אתמול לביקור של ראש ממשלת בלגיה במשרדיה הראשיים בקריית שדה התעופה. ראש ממשלת בלגיה, מר שארל מישל, שהגיע לביקור בישראל, ביקש להכיר מקרוב ולהתרשם מיכולותיהן הייחודיות של חברת ק.א.ל ואף ערך סיור באחד ממטוסי המטען של הקבוצה בנתב"ג.

 

עפר גלבוע, בעל השליטה בחברת ק.א.ל, מסר כי "לכבוד הוא לנו ואנו נרגשים ומקדמים בברכה את ראש ממשלת בלגיה מר שארל מישל בביקורו לישראל. בלגיה הינה מרכזה האסטרטגי והלוגיסטי של הקבוצה, ושיתוף הפעולה עם כל גורמי הממשל הינו בעל חשיבות רבה עבורנו. היינו הקבוצה הלוגיסטית הראשונה שבחרה בשדה התעופה בליאז כמרכזה הראשי באירופה. כיום אנו נמצאים בתנופת צמיחה,  ואנו רואים בביקורו של ראש ממשלת בלגיה הכרה בחשיבותה של הקבוצה גם לכלכלה הבלגית".

 

מקבוצת ק.א.ל נמסר כי בימים אלו מקים עפר גלבוע חברת תעופה נוספת בבלגיה בשם ACE שתעסוק בהטסת מטענים.  

 

קבוצת ק.א.ל הינה קבוצה גלובלית בתחום ההובלה האווירית והלוגיסטיקה. לקבוצה פעילות באירופה, ארה"ב, המזרח הרחוק וישראל. בבעלות ק.א.ל שלושה מטוסי מטען רחבי גוף מסוג ג'מבו 747-400 ובנוסף פועלת הקבוצה בשיתוף פעולה עם חברות נוספות להטסת מטענים למגוון יעדים.

 

מרכזה הלוגיסטי של החברה מצוי בליאז, בלגיה, שם היא מפעילה מסוף מטענים שנמצא בבעלותה. מסוף זה הנו מן המשוכללים באירופה ומצוי בבעלות החברה הבת הבלגית LACHS שמעסיקה כ-250 עובדים.