תאת חתמה על חוזה בשווי 40 מיליון דולר עם חברת תעופה גדולה

במסגרת החוזה תטפל החברה בתחזוקה ושיפוץ של מנועי עזר. העבודות תבוצענה בצפון קרולינה החל מהרבעון הרביעי של 2017 באמצעות חברת הבת פידומנט שירותי תעופה


10:32 ,24.09.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

תאת טכנולוגיות מדווחת על חתימת חוזה תחזוקה ושיפוץ של מנועי עזר (APU) עם חברת תעופה גדולה בשווי מוערך של 40 מיליון דולר הכנסות על פני 5 שנים. נציין כי לחברה חוזי עבודה קיימים עם חברת אל על ולופטהנזה, אשר הכריזו לאחרונה על שת״פ בתחום שירותי התמיכה הלוגיסטית.  

 

חברת תאת טכנולוגיות, אשר מספקת שירותים ומוצרים בתחומי התעופה האזרחית, באמצעות חברת הבת Piedmont Aviation, זכתה בחוזה 5 שנתי הנאמד בהכנסות של עד כ-40 מיליון דולר לשיפוץ ותחזוקת יחידת מנועי עזר APU עבור צי גדול ומשמעותי של מטוסי בואינג ואיירבוס.

 

יגאל זמיר, נשיא ומנכ"ל קבוצת תא, ציין כי ״אני נרגשים להרחיב את פעילות התחזוקה שלנו בצי חשוב ומוביל זה. עד עתה תמכנו בשיפוץ חלק ממחליפי החום וכני הנסע של הצי המדובר וכעת אנו נהיה אחראים גם לתחזוקת יחידות מנועי העזר" אמר.

 

"הסכם משמעותי זה הינו אישור נוסף ליכולות שירותי השיפוץ והתחזוקה (MRO) הניתנות על ידי קבוצת תאת, ומביא לידי ביטוי את הרמה המקצועית שמפגינה הקבוצה באספקת שירותים אלו לשוק התעופה האזרחית, תוך יישום הפרקטיקות המתקדמות בעולם לתמיכה בשרשרת האספקה של לקוחותיה, המאפשרות להם להתייעל ולהקטין עלויות התפעול באופן ניכר״.  

 

עבודות התחזוקה של יחידות מנועי העזר תבוצענה במתקן השירותים של פידמונט בגרינסבורו צפון קרוליינה (ארה"ב), החל מהרבעון הרביעי של שנת 2017.

 

תאת טכנולוגיות מהווה שחקן מרכזי בעולם התעופה הן כיצרנית OEM אשר תומכת ביצרניות המטוסים ויצרניות המערכות המוכרות בעולם, והן כחברה המציעה פתרונות אפטרמרקט בפריסה גלובאלית בציי המטוסים הגדולים בעולם.

 

החברה, שנמצאת בשליטת קרן פימי, מעסיקה יותר מ-600 עובדים ברחבי העולם ותומכת בלקוחות תעופה ועסקים ממשלתיים באמצעות שני תחומי פעילות: פתרונות ניהול זרימה תרמית (ניהול חום), ומערכות כוח (מנועי עזר, חלקי מנועי סילון וכני נסע).