חברת אינפופק משיקה שירות חדש להצגת סטטוס מטעני אוויר באתר port2port

מערכת האתר port2port גאה להציג כלי עבודה חדש וייחודי – איתור מטעני אוויר באמצעות האתר. המערכת החדשה נבנתה בשיתוף עם חברת אינפו-פק שהיא חברה ישראלית שעיקר התמחותה הינו בפיתוח מערכות מידע בתחום השילוח הבינלאומי וניהול שרשרת האספקה


00:00 ,04.03.2003 מאת: מערכת פורט2פורט
מערכת האתר port2port גאה להציג כלי עבודה חדש וייחודי – איתור מטעני אוויר באמצעות האתר. המערכת החדשה נבנתה בשיתוף עם חברת אינפו-פק שהיא חברה ישראלית שעיקר התמחותה הינו בפיתוח מערכות מידע בתחום השילוח הבינלאומי וניהול שרשרת האספקה.

במסגרת כלי העבודה הקיים באתר, הקרוי "מעקב אחר מטענים" והנמצא מצידו השמאלי של האתר מתחת ללוח ההפלגות, מתאפשר למשתמש, על ידי לחיצה על הלשונית "אוויר", לאתר את המטען ששלח באמצעות כל אחת מ- 12 חברות התעופה שהן הפעילות המרכזיות בסחר מ/אל ישראל, על ידי הקשת מספר שטר המטען האווירי (MAWB). מיד עם הקשת מספר שטר המטען, תספק המערכת את סטטוס המטען, עם רמת דיוק גבוהה במיוחד. יש לשים לב כי במסגרת

זהו בעצם השלב השני של שיתוף הפעולה הקיים בין אתר port2port וחברת אינפופק. כזכור, לאחרונה הועלה השלב הראשון שבמסגרתו ניתן היה לקבל את סטטוס המטען בבלדרות האוויר.

חברת אינפו פק (e-nfo pack) הינה חברה ישראלית, המתמחה בפיתוח מערכות מידע בתחום השילוח הבינלאומי וניהול שרשרת האספקה. פתרונות החברה מיועדים לשחקנים הראשיים בשרשרת האספקה (יצואנים, יבואנים, בלדרים, משלחים וכו'), ומבוססים על זרימת מידע אלקטרונית בין השותפים לשרשרת בכדי לנהל את תהליך השילוח בצורה יעילה, חסכונית ומדויקת.