חברת התעופה הלאומית "אל על" זכתה בפרס ידידי תאילנד לשנת 2002

פרס ידידי תאילנד ניתן על ידי ראש רשות התיירות התאילנדית, הגברת ג'וטמאס סריוואן, בטקס רב משתתפים בבנקוק. הפרס ניתן ליחידים או לקבוצות בינלאומיות אשר תמכו וקידמו את תאילנד כיעד תיירותי בשנה שחלפה


00:00 ,09.10.2002 מאת: מערכת פורט2פורט
פרס ידידי תאילנד ניתן על ידי ראש רשות התיירות התאילנדית, הגברת ג'וטמאס סריוואן, בטקס רב משתתפים בבנקוק. הפרס ניתן ליחידים או לקבוצות בינלאומיות אשר תמכו וקידמו את תאילנד כיעד תיירותי בשנה שחלפה.

חברת אל על זכתה בפרס בקטגוריית חברות התעופה. מגוון הפעילויות שיזמה חברת אל על לקידום ועידוד התיירות היוצאת לתאילנד בשנים 2000-2001 וכן הגידול במספר התיירים מישראל לתאילנד בשנים אלו העומד על כ 30% הם שזיכו את החברה בפרס.

עמוס שפירא, מנכ"ל אל על מסר כי פרס זה מהווה הכרה בפעילותה השיווקית האינטנסיבית של אל על למען התיירות לתאילנד, של רשות התיירות התאילנדית.

כמו כן, הוסיף שפירא כי אל על תמשיך בפועלה למען עידוד התיירות לתאילנד גם השנה. לקראת עונת החורף החליטה הנהלת אל על לנתב את המאמצים בשיווק תאילנד כיעד אטרקטיבי למשפחות, במסגרת זו מציעה אל על בעונת החורף הקרובה מחירים נוחים למשפחות, מבצעים, לוח טיסות מגוון, מטוסים מאובזרים ומתן שירות מיוחד לילדים בכל הטיסות לבנקוק.

"מטרתו של פרוייקט ידידי תאילנד הוא לעודד ולהביע הערכה לכל גופי התיירות על תרומתם המתמשכת להצלחתה של תאילנד כיעד תיירותי", נמסר מיזמי האירוע.

הטקס נערך בסוף חודש ספטמבר בבנקוק.