חברת התעופה הלאומית אל על ממשיכה לשמור על הקשר האווירי בין ישראל ובין יעדיה בעולם

חברת אל על תגברה את מוקד ההזמנות לטובת נוסעיה ונערכה למספר תרחישים אפשריים על מנת להעניק שירות לנוסעים ברמה הגבוהה ביותר.כפי שהתחייבה החברה הלאומית לנוסעיה , לא תגבה החברה דמי שינוי וביטול ממחזיקי כרטיסי "אל על" אשר עקב המצב יחליטו לדחות


00:00 ,19.03.2003 מאת: מערכת פורט2פורט
חברת אל על תגברה את מוקד ההזמנות לטובת נוסעיה ונערכה למספר תרחישים אפשריים על מנת להעניק שירות לנוסעים ברמה הגבוהה ביותר.

כפי שהתחייבה החברה הלאומית לנוסעיה , לא תגבה החברה דמי שינוי וביטול ממחזיקי כרטיסי "אל על" אשר עקב המצב יחליטו לדחות יציאתם מישראל ותאפשר לנוסעיה להקדים שובם לישראל ללא תוספת תשלום , על בסיס זמינות המושבים.

בשלב זה , נמסר מהנהלת אל על לא חל כל שינוי בלוח הזמנים הקבוע של החברה , והיה ויחול שינוי בלוח הזמנים הקבוע, חברת אל על תדאג לפרסם את השינויים, בהקדם האפשרי.
יש לציין , כי החברה תדאג לשמור על לוח הזמנים הקיים , תוך מענה מקסימלי , לדרישת הנוסעים ובכפוף להוראות גורמי הביטחון.

חברת אל על תיתן עדיפות למחזיקי כרטיסי טיסה של חברת אל על או כרטיסים בהם מצוינת טיסת אל על ( קוד שייר או טיסות המשך). נוסעים המחזיקים כרטיסי טיסה שאינם אל על מתבקשים לפנות לחברת התעופה אשר הנפיקה את הכרטיס לקבלת הנחיות והתאמת הכרטיס.

עוד נמסר מהנהלת החברה כי ניתן לרכוש כרטיסים , לברר את לוח הזמנים, התדירויות וזמינות המושבים אצל סוכני הנסיעות , במרכז ההזמנות של חברת אל על בטלפון 039722333 ,באתר האינטרנט של החברה בכתובת www.elal.co.il ובקופת אל על בנתב"ג ובחנויות המכר בערים הגדולות.