חברת פורמולה טרוול, התקינה מערכת לניהול טיסות ושרותי קרקע בסינגפור בהיקף של יותר משני מיליון שקל

זוהי מערכת משולבת, המקיפה ביותר מסוגה, הכוללת טיפול במכירות טיסות ושרותי קרקע גם דרך סוכני נסיעות וגם ישירות לקהל הרחב, באמצעות אתרי אינטרנט מתקדמים.


00:00 ,24.06.2004 מאת: מערכת פורט2פורט
חברת פורמולה טרוול, מקבוצת פורמולה ויז'ן , נבחרה על ידי Valuair, חברת התעופה הפרטית הסינגפורית הראשונה לטיסות מוזלות, לאספקת תוכנת AMSYS מתוצרתה. זוהי מערכת משולבת, המקיפה ביותר מסוגה, הכוללת טיפול במכירות טיסות ושרותי קרקע גם דרך סוכני נסיעות וגם ישירות לקהל הרחב, באמצעות אתרי אינטרנט מתקדמים. היקף העסקה יותר משני מיליון שקל.

המערכת דומה לזו אשר החלה לפעול השנה בהצלחה גם אצל חברת התעופה הישראלית, ישראייר. זהו צעד חשוב נוסף בפעילות פורמולה טרוול בשווקי חו"ל, לאחר שמתחילת השנה הצטרפו למניין לקוחותיה החדשים ארבעה סיטונאי תיירות בתאילנד וסיטונאי גדול ברוסיה בשם Pegas Touristik.

"AMSYS תסייע ל-Valuair לחזק את מעמדה כמובילה בתחום הטיסות המוזלות באסיה פסיפיק ולהגדיל את הנתח של החברה בשוק המתעצם הזה" אומר ג'ימי לאו, סמנכ"ל התפעול ב- Valuair. "AMSYS תאפשר לנו לתת רמת שרות גבוהה ללקוחות, להגביר את התפוקה וליצור תהליכי עבודה אחידים בכל סניפי החברה"

"Valuair מתחילה ליישם את הקונספט החדשני ביותר בתחום התעופה, על פיו משולבים שרותי הקרקע השונים (מלונות, חבילות, רכב וכו') בצמוד עם הטיסות המוזמנות – במערכת אחידה אחת. היכולת של Valuair להגיב במהירות להתפתחויות בשוק ולהציע מוצרים ושרותים באופן מיידי, ישירות ללקוחות – מקנה לה יתרון תחרותי מובהק", אומר Eldad Zerachia, CEOי בפורמולה טרוול.

AMSYS כוללת מרכיבים מתוך מערכת TOPAX, המיועדת לסיטונאי תיירות. TOPAX הוא יישום תוכנה מקיף, אשר מספק את מלוא המרכיבים המסחריים, התפעוליים והאדמיניסטרטיביים לסיטונאי התיירות וכולל את התכנון, התמחור, ניהול המוצרים, המלאי, הלקוחות, המסמכים והנהלת החשבונות. היישום מטפל בכל סוגי ההזמנות כולל טיסות (רגילות ושכר), בתי מלון, חבילות, טיולים, השכרת רכב, מספק מידע על המוצרים ומאפשר בניית מחירונים מורכבים.במערכת מצויים כלים חדשניים לדיווח ובקרה, בעזרתם יכולים המנהלים להיות תמיד בשליטה מלאה ולהבטיח שירות לקוחות ברמה גבוהה. מסד נתונים גמיש וממשקים מתקדמים משפרים את יעילות המערכת ואת הידידותיות למשתמש.

הגרסה החדשה של התוכנה, TOPAX MarketPlace, הינה פלטפורמה טכנולוגית מקיפה הפועלת בסביבת האינטרנט, מבוססת ממשקי XML ומאפשרת חיבור מהיר למחשבים ולאתרים של ספקים ולקוחות. פלטפורמה זו יוצרת לסיטונאי התיירות יתרון שיווקי גדול, שכן היא מאפשרת לו לתקשר ישירות עם ספקים לקבלת מוצרים ומחירים של הרגע האחרון ולהפיצם למספר בלתי מוגבל של ערוצי שיווק ולקוחות בזמן אמת.

Valuair היא חברת התעופה הפרטית הסינגפורית הראשונה המפעילה טיסות מוזלות. החברה החלה לטוס במאי השנה, לבנגקוק והונג-קונג ובקרוב מתחילה לטוס לג'קרטה וליעדים נוספים באזור.