חברת InterSystems התקינה מערכת תצוגה בהיקף כספי של 3 מיליון דולר בארצות הברית

חברתInterSystems , מקבוצת פורמולה ויז'ן, השלימה התקנה של מערכת תצוגה המונה למעלה מ- 350 מסכים מתקדמים ברחבי טרמינל E בנמל התעופה הבין-לאומי שעל שם ג'ורג' בוש ביוסטון,טקסס.


00:00 ,25.02.2004 מאת: מערכת פורט2פורט
חברתInterSystems , מקבוצת פורמולה ויז'ן, השלימה התקנה של מערכת תצוגה המונה למעלה מ- 350 מסכים מתקדמים ברחבי טרמינל E בנמל התעופה הבין-לאומי שעל שם ג'ורג' בוש ביוסטון,טקסס. ההתקנה היא עבור חברת התעופה Continental Airlines, שהמטה העולמי שלה נמצא ביוסטון.

חברת InterSystems היא ספקית ה-FIDS (מערכת תצוגה למידע על טיסות) עבור נמלי התעופה יוסטון-הובי (HOU) ונמל התעופה הבין-לאומי שעל שם ג'ורג' בוש (IAH). עם יותר מ-850 המראות ביום, המערכת האווירית של יוסטון היא הרביעית בגודלה בארה"ב והשישית בגודלה בעולם, משרתת יותר מ-30 חברות תעופה ו-45 מיליון נוסעים בשנה. נמל התעופה IAH הוא הנמל הבין-לאומי השמיני בגודלו בארה"ב.

תצוגות RapidFIDS של InterSystems מותקנות בטרמינלים A,B,C,D ו-E בנמל IAH וכן במתחם החדש להשכרת רכב. חברת InterSystems זכתה לא מכבר בחוזה להתקין תצוגות RapidFIDS גם בבניין הבדיקות הפדרלי (FIS) החדש שאמור להיפתח בנובמבר 2004.


אינטרסיסטמס מקבוצת פורמולה ויז'ן, היא חברה בינלאומית העוסקת בפיתוח ואספקת מערכות ניהול מידע ובסיסי נתונים לשדות תעופה. במשך יותר מ-25 שנה אינטרסיסטמס פיתחה וסיפקה מערכות מתוחכמות לניהול מידע בשדות תעופה. לאינטרסיסטמס משרדים בארצות-הברית, אוסטרליה והולנד.